Popotnik
80254 ogledov

Hrvaška: Prejšnji mesec 15 evrov, zdaj 350

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ico8 13:49 04.maj 2024.

    Ne verjamem!!!

  • karantanc56 16:54 04.maj 2024.

    Hrvat je tat. Dva Hrvata tri tata.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:19 05.maj 2024.

      Ni on tat,oni delajo 4mesece,pa zaslužijo toliko,da jim ni treba več delat,vi pa delate za to požrešno vlado celo leto,pa vam ne ostane nič za morje

  • Pierre 15:51 04.maj 2024.

    Pa mi gremo na Krk z avtom!!!!!

  • Ender3 14:31 04.maj 2024.

    Pa to so cigani in to kockasti..S pohlepom bodo krepili lastno inflacijo.

  • andrej084 23:52 04.maj 2024.

    Hrvaška in morje sta res blizu, se pa zaradi množičnega turizma le-ta spreminja v umazano mlako, polno fekalij in ostalih strupov. Še nedavno nazaj je bilo morje dokaj čisto, sedaj pa na določenih podrocjih sploh ni za v vodo. Masovna ...prikaži večna pozidava, neurejena kanalizacija, vse odteka v morje, smrad iz kanalizacije, nenormalno visoke cene,..NE HVALA! V eni ali dveh urah sem na grskem otoku, normalne cene, prijazni ljudje, odlična hrana in tako že zadnjih 20 let..

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 08:36 05.maj 2024.

      Ja kako pa ti to veš, če že 20 let nisi bil na Hrvaških plažah? Al kr tako na pamet pametuješ. Sicer pa lahko vsak turist gre kamor hoče za svoj denar, ali pa celo doma ostane, nihče nikogar ne sili nikamor.,,,,

  • sandi76 19:26 04.maj 2024.

    Hrvaška že leta z visokimi cenami odbija Slovence, samo mi to bolj počasi razumemo !

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:15 05.maj 2024.

    Aha,spet odbijanje slo turistov od hrvaške,da bodo vikendaši imeli večji mir na krku

  • T_rex 18:07 04.maj 2024.

    Kwa ces pac t`bogat Slovenclni s pouhnm ritmi hodjo [se kr] k > hrckom < ostal pa rajs u Grcjo, Turcjo, Italjo, Spanjo, ... k je cnej + bols & se blj te cenjo drgje 🤦🏻‍♂️

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.