Svet
2240 ogledov

Papež bo priletel v Trst s helikopterjem

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LukaMB 14:00 06.maj 2024.

    Vsi vi verni katoliki kot sem jaz vas je pa lahko sram, da ste dovolili vrhovnemu poglavarju predlog zakona, ki dovoljuje bolezenske lgbtq poroke kot normalne, to ni moja vera in moja vera uči tradicijo in spoštovanje do matere in ...prikaži več očeta in spoštuje naravno pot prokreacije če ne to pa vsaj da ima otrok matero in očeta in ne dve-mamice ali pa dva-očka ali pa transiče, vse to ostalo je novodobna VIP globalistična mafija. Biti proti hudičevemu lgbtq lobiju ne pomeni biti proti človeku kot takem!

  • Kmodri_ 21:50 05.maj 2024.

    A ne bo priletel na oblaku? Sam vprašam...

  • LukaMB 21:39 03.maj 2024.

    Odet v 2kg zlata kot en pimp, dovolil lgbtq bolezenske poroke in sedaj celo s helikopetrjem sem tja, to je ta Cerkev, ki brani tradicijo in naše otroke s tem, da pedofilizirajo in mešajo um in nenormalno lgbtq nasilno silijo ...prikaži več otrokom kot da je to normalno. Ni normalno in ni niti bilo normalno nikoli. Spola sta 2 in otroke imajo lahko samo oče in mati po statutu M Ž.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.