Avto
19442 ogledov

Tako se da hitro kaj prihraniti pri zavarovanju avta

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:51 04.maj 2024.

    Človek je za 13 € zabušo cel dopoldan. Če bi polagal keramiko, bi zaslužil vsaj 150€.

    • rd2dmk2 09:11 04.maj 2024.

      saj je naredil med delovnim časom..in pozabil e povedat kolk je zaslužil s tem neumnim člankom. kajti, ko prideš k agentu se marsikaj zgodi - lahko- kajti agentje so plačani od zavarovanj in če je agent pameten in dobr se ...prikaži več lahko odpove nakaj procentov svoje provizije v korist stranke.

  • rd2dmk2 09:15 04.maj 2024.

    pred leti se šel zavarovat avto od znanca v poslovalnico istočasno pa sem še opravil tehnični pregled. ker sva pozabila pravilno napisat pooblastilo nisem mogel opravit zavarovanja. amapk dobil sem pa vse podatke o ceni zavarovanja. no potem sem pa ...prikaži več šel po novo pooblastilo, se vrnil in pri drugem zaposlenem šel še enkrat skozi postopek izdelave podaljšanja zavarovanja. rezultat vsaj 20 % nižji znesek. no od tega je res minilo nekaj let, ampak pritisk je pa še vedno mal se poviša ko se spomnim.

  • 4krogci 07:33 04.maj 2024.

    waw verjetno zelo ponosn na 13€ prihranka kajne? Kako pa je uveljavljanje skode na vozilu in uporaba asistence? Je to brez problemov al je kompliciranje na vsakem vogalu? Naprimer iz izkusenj: Generali če ne poznas tam nobenga imas problemov da ...prikaži več te mine uveljavljanje skode in raje plačas sam popravilo, Sava pogojuje, da bodo oni odredil kje se bo vozilo popravljalo, Triglav cenitev in odobritev vse gladko, malo komplicirajo pri stevilo dni ko imas nadomestni avto (servis si sam izbiras),...

    • gggg 08:40 04.maj 2024.

      Nikoli nisem.imel nobene težave pri uveljavljanju škode pri Generaliju.

  • pravičnik77 10:15 04.maj 2024.

    za 13 eur je porabil pol dneva, in vse svoje osebne podatke, in še od vozila dal desetim firmam... tudi sam sem se pred kratkim lotil zavarovanja drugega vozila... interes zavarovalnic preko spleta enak nuli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.