Šport
26665 ogledov

Hrvati ostro kaznovali Vujovića, je to konec kariere?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:41 25.april 2024.

    Vujović bi moral biti selektor namesto Zofmana, če bi hoteli iti v Pariz po kaj več kot le na izlet..

  • Rim 08:57 25.april 2024.

    Hrvati zelo čistunsko kaznujejo in izganjajo vse tuje v svojih športnih vrstah. Se pač zapirajo in politantsko kregajo.

  • Idioti 17:56 24.april 2024.

    Mene zanima ali ima Hrvaška kazen za Vujovića in našega z 1 letno kaznijo , kakšno povezavo z SLO rokometno zvezo ali velja samo na Hrvaškem . Kar se pa naslova tiče , dejte mal pomirit spermije , kajti 3 ...prikaži več3 mesece ni nič , če pa velja samo na Hrvaškem , pa kazen sploh ni omembe vredna , ne za njega , ne za našega !

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:17 24.april 2024.

      Sem tudi sam že premišljeval podobno in glede na to, da je šlo za tekmo državnega prvenstva, po moje izrečene kazni veljajo le na Hrvaškem!? Predvidevam, da bi za potrditev veljavnosti odločitve hrvaške rokometne zveze za druge države, kazni morali ...prikaži več potrditi tudi pri EHF in IHF!? Ampak to bi tudi pomenilo, da lahko ti dve krovni organizaciji potem izrečene kazni tudi spremenijo ali celo razveljavijo, ne le potrdijo!?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 07:44 25.april 2024.

      Bando hrvaško bi morali tožiti, onega upokojenca, ki se je po tleh metal pa zapreti...Banda lopovska, takole uničujejo kariere.. Mislim in upam, da kazen velja le za Hrvaško zvezo..

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:49 25.april 2024.

    BMK

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.