Slovenija
7185 ogledov

Luka Mesec se je odpravil na pot, že v Avstriji so ga debelo gledali

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • žurnalWTF 22:55 06.maj 2024.

    lojs mene pa moti da si tak telebojs... aja pa ravno tako NESPOSOBEN za vse, razen komentiranje po netu

    • lojs 09:50 07.maj 2024.

      ti še tega nisi sposoben, spizdi nazaj v levičarski brlog

    • žurnalWTF 10:58 07.maj 2024.

      ojoj, a je mali prekvalificirani komunistek užaljen? :D

  • BenX 20:29 06.maj 2024.

    Naj se vozi kot mu paše, s co2 in podobnimi štorijami pa nas ne rabi met za budale.

    • Ender3 22:08 06.maj 2024.

      Budale so mediji ki to pišejo in bralci, ki to berejo. Aktivizem pa itak izkoristi vse, kar lahko diskreditira Golobove sodelavce. Ne vem pa, če vedo, da je to kontraproduktivno in služi samo kot orodje stranki, ki životari pod permanentnim ...prikaži več občutkom politične ogroženosti..

  • Ender3 22:14 06.maj 2024.

    Kakšen pomp medijev o tem kam in kako potuje ministet L.M..Kam in zakaj odhajajo Janez in njegova oproda to očitno nikogar ne zanima. Bukarešta je edini kraj v EU ker se konzervativci lahko varno sestajajo in modrujejo svoje sanje..

  • Naklonsky 22:53 06.maj 2024.

    Tip je očitno rojen na luni! Res, da je ponos levakov - je pa sramota za Slovenijo!

  • Avatar karjola
    karjola 06:41 07.maj 2024.

    Oproda lukec bo šel s kolesom do pekinga

  • lojs 20:20 06.maj 2024.

    dunaj ima mnogo več prebivalcev kot zokijeva žabarija, ampak preko 400.000 ljudi nima avta, kar je več kot vseh prebivalcev lj ... naj si gre luka mesec ogledat gor, kako je to mogoče

    • Ender3 22:02 06.maj 2024.

      lojs kot tudi to, kako se na Dunaju fura s kolesi brez očitka, da to počnejo samo levaki.

  • Jernej65 23:45 06.maj 2024.

    Lukec bo v Bruselj potoval 16 in nazaj 16 ur. Bolje da gre s kočijo, bo tja potoval en teden in nazaj en teden, pa še na CO2 bo prišparal. Pa še mi se ga bomo rešili za 14 dni, ...prikaži več to Lukec, tudi kljuseta rabimo.

  • Antivaxer 19:35 06.maj 2024.

    Mesečnik se je odpeljal v bruselj, to je dobra novica! Slaba novica je, da pride nazaj...

    • Ender3 20:03 06.maj 2024.

      Jajošu je Bruselj samo pobožna želje. Tja pošilja Tomčevo in Zvera, da širijo njegovo misel. On zadnje čase raje potuje v Romunijo tam se zbira smetana konzervativcev desnice..Je sicer v senci Orbana, ki ga edini zagovarja in brani. Trump pa ...prikaži več ju gleda samo preko ekrana on si misli svoje..

  • lojs 19:32 06.maj 2024.

    "Luka Mesec se je odpravil na pot, že v Avstriji so ga debelo gledali" ... ja, ne morem verjet, a tudi oni ga debelo gledajo ... jao, jao slovenistan , kakšno selo od sela

    • Ender3 20:08 06.maj 2024.

      lojs saj grbavca todi prej najdeš v skalah kot na vlaku..V gorah se počuti varno razen, ko sreča Teo Jarc. Potem jo pošilja tja kamor sodi sam.

    • jan631 20:11 06.maj 2024.

      Upam, da v Avstriji niso ugotovili, da je to naš minister. Potem bi se šele Avstrijci smejali, in se delali narca iz nas kakšni teleti nam vladajo.

    • lojs 20:16 06.maj 2024.

      nam ne vladajo teleti, ampak zapohan primorc, ki se dela norca iz te vukojebine ... več vedo o nas, kot si mi mislimo

    • Ender3 21:47 06.maj 2024.

      Eden bi vladal pa, več ne more https://reporter.si/clanek/slovenija/jansa-jaklic-podkast-1277450

    • Avatar torolino
      torolino 07:00 07.maj 2024.

      Endrek bo crknil od JJ, žal.

    • munja 19:06 07.maj 2024.

      torolino, PODPIS!! Bolestno je obseden z JJ, res. Mogoče je pa hotel v njihovo stranko, pa ga ne sprejmejo, ha,ha,ha.

  • tomi67 22:19 06.maj 2024.

    Ha, ha, cijazenje 16 ur z vlakom je samo v enem primeru zabavnejše kot ura in pol z letalom: če si vzameš dovolj šnopsa za na pot. In če je prava družba. Drugače pa ni šans, CO2 pa to, "za ...prikaži več ideale ginu budale" smo rekli v vojski.

  • lojs 20:44 06.maj 2024.

    pri tem osebku me niti ne moti toliko da je napohan, čeprav se mi zdi to še kako logično, ampak predvsem to, da je totalno NESPOSOBEN ... res me zanima, kaj je ta človek delal, preden je postal minister ... ...prikaži več pa me spluvajte levičarji ... neka pot od točke A do B bi moral obstajat, a ni to logično ... mislim na začetku si vsaj čistilka al pa en delavec ... kje je sploh njegov začetek?

    • Ender3 21:59 06.maj 2024.

      Še vedno ti glavi odmeva Janezova izjava o tem, da nima dneva delovne dobe v gospodarstvu. Morda nisi preveril koliko delovne dobe je preiživel avtor te izjave. Kot tudi to, da je sedel v zaporu v prejšnjem in sedanjem režimu. ...prikaži več. In jasno, da se pljuva po tistem, ki nima nobenega nahrbtnika iz preteklosti. Že moreš biti sposoben, da prideš v politiko brez obremenjenosti z aferami iz preteklosti. In To velja za L.M..

    • Avatar torolino
      torolino 07:02 07.maj 2024.

      Po moje je pobiral opojne pridelke iz kurdiševe njive...hehe

    • munja 10:40 07.maj 2024.

      Endrek spet pametuješ, kot vedno. Kako bo mesečnik obremenjen z aferami iz preteklosti, če ni delal NIIIČ?? Butast si kot noč oz. tisoč noči skupaj!!

  • zdrej 23:05 06.maj 2024.

    Ideja je zanimiva, ampak na žalost populistična, tako kot je pač celotna stranka Levica. kaj češ, je pač ekstremna levica. Kitajci so dali toliko denarja v železniško omrežje, da ne vedo, če ga bodo sploh kdaj dobili nazaj. Po drugi ...prikaži več strani pa imajo tako umazan zrak, da 50m daleč ne prepoznaš barve.

  • sandi76 20:19 06.maj 2024.

    Zakaj tale izlet in kdo vse to plačuje ?

    • Ender3 22:09 06.maj 2024.

      Kaj misliš, da boš ti o tem odločal..

    • munja 10:44 07.maj 2024.

      Kdo plačuje se sprašuješ, najbrž lunini prebivalci.

  • Avatar Herkules
    Herkules 19:20 06.maj 2024.

    Idiot prevarantski!

    • Ender3 20:04 06.maj 2024.

      Ne moreš biti prevarant in idiot hkrati. Morda to velja zgolj za te..

    • munja 10:42 07.maj 2024.

      Endrek, takšnim, kot je mesečnik, to očitno rata, pa še kaj zraven tega. Vedno bolj bolane poteze tega "ministrčka".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.