Popotnik
11410 ogledov

To je po mnenju direktorice Turizma Ljubljana najlepši kotiček v mestu

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 07:32 08.januar 2023.

    Objavljena številka gostov, ki so v decembru obiskali Ljubljano se mi zdi gromozanska, pri tem pa ne razumem, kaj so sploh prišli gledati. Kanal Ljubljanice, muzej in umetnostno galerijo, pa smo že skoraj končali, no ja morda še ZOO. Primerjam ...prikaži večam še z Mariborom, kjer tudi prektično razen naštetega ni kaj posebno turistično privlačnega, le da je reka tu dosti širša, ZOO pa si je pač potrebno piskati po lokalih. Tako, da ne vem.

  • jakec1575 12:12 07.januar 2023.

    Ljubljana se gre turisticni elitizem. S tem odrinejo vse ljudi, ki ga ne dosegajo ali se ga nocejo iti. Poznam kar nekaj ljudi, ki v center vec ne upajo, ker se pocutijo tujci in odvec. Pri cemer ta isti pozabljajo, ...prikaži več da je v ljubljano pripeljalo turiste tudi ulicno gledalisce in se kaj. So cirkusu morda zagotovili prostore za trening? Potrebno je ravnotezje vseh slojev.

  • Fulmmer 00:16 08.januar 2023.

    Pred par leti sem se odselil iz LJ, sedaj mi je žal da se nisem že prej......

  • Grof 10:51 08.januar 2023.

    Čim več Fulmmerjev, je skarni čas, da se vrnejo za domača ognjišča, bo Ljubljana bolj zdrava, čista in nobenih vrst v zdravstvu, ki cugajo mošnje Loredanu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.