23 ogledov

Z desno, levo in glavo

Cristiano Ronaldo Real Madrid Espanyol EPA
Cristiano Ronaldo je bil proti Espanyolu odlično razpoložen.

Madridski Real je v nedeljo visoko premagal Espanyol (6:0), z enakim izidom je moštvo iz Barcelone ugnal že na prvi medsebojni tekmi v letošnji sezoni.

Potem, ko je na omenjenem obračunu na stadionu Cornellà-El Prat Cristiano Ronaldo dosegel kar pet zadetkov, je v nedeljo zabil "zgolj" tri.

Velja omeniti, da je 30-letni Portugalec tokrat zadel z desno in levo nogo, tretji gol pa je dosegel z glavo. Prvega je vpisal v 12. minuti iz enajstmetrovke, ki jo je sam priboril, drugega v 45. minuti po fantastičnem preigravanju in močnem udarcu z roba kazenskega prostora, tretjega pa v 82. minuti po predložku Jeséja.

Na lestvici strelcev španske La Lige se je Cristiano izenačil z Barceloninim Luisom Suárezom, oba sta zabila po 19 golov.