7 ogledov

Decembrski niz se ni začel najbolje

anže kopitar los angeles kings Profimedias
Moštvo Los Angeles Kings je s porazom v Buffalu začelo niz devetih decembrskih gostovanj.

Kralji so izgubili s 3:6 proti Buffalo Sabres. Kapetan Los Angelesa Anže Kopitar je zadel za vodstvo kraljev z 1:0 v prvi tretjini.

Kopitar je bil uspešen že po treh minutah tekme v dvorani KeyBank Center. Kralji so v 28. minuti povedli 2:0 prek Jeffa Carterja. A je nato sledil velik padec, ko so domači do konca druge tretjine prišli do štirih golov za vodstvo 4:2.

Zadeli so Ryan o'Reilly, dvakrat Jack Eichel in enkrat Brian Gionta. Sledila je tretja tretjina, v kateri so kralji prek gola Carterja znižali na 3:4. Vendar so do konca tekme domači prišli še do dveh zadetkov, uspešna sta bila Evander Kane in Sam Reinhart, za končni izid 6:3.

Kralje v noči na petek čaka gostovanje pri Detroitu.