15 ogledov

Do selfieja z Ronaldom

Cristiano Ronaldo, selfie Youtube
Cristiano Ronaldo se tudi na Ferskih otokih ni izognil navdušenemu navijaču.

Portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo je že večkrat pokazal, da je pripravljen ustreči želji navijačev, ki si želijo skupno fotografijo z njim. Enako se mu je pripetilo tudi ob gostovanju Portugalske na Ferskih otokih, ki ravno ne slovijo kot nogometna država.

Ob polčasu je do člana madridskega Reala pritekel eden od domačih ljubiteljev nogometa in se uspel fotografirati z Ronaldom, nato pa se je znašel v rokah varnostnikov. Ronaldo je vse skupaj pospremil z nasmehom.

Evropski prvaki so na gostovanju sicer zmagali s kar 6:0, enega izmed golov pa je dosegel tudi največji zvezdnih portugalske reprezentance. V polno je zadel v drugem polčasu.