70 ogledov

Eto'o že navdušil, dobra tudi Slovenca

Samuel Eto'o EPA
V uvodnem kolu turškega prvenstva je Antalyaspor na krilih Samuela Eto'oja in Saša Fornezzija prišel do prve zmage.

Antalyaspor je v prvem kolu turške Superlige gostoval v Carigradu pri Başakşehirju in prišel do prvih treh točk v novi sezoni (2:3). Sašo Fornezzi je celotno srečanje branil za goste, ki jim je zmago prinesel Samuel Eto'o. Vso tekmo je odigral tudi Dejan Lazarević, ki je bil podajalec pri prvem zadetku gostov, na drugi strani pa Rajka Rotmana ni bilo v kadru domačih.

V prvem polčasu je za goste zabil Emrah Bassan, takoj na začetku nadaljevanja je za domače izenačil Brazilec Doka Madureira. Eto'o je prvič zabil v 50. minuti in po novem izenačennu v režiji Sokola Cikalleshija je Kamerunec zmagovalca odločil v 64. minuti.

Fornezzi je kljub dvema prejetima zadetkoma zbral nekaj dobrih obramb, za kar si je prislužil visoko oceno 3,5 (največ 5,0). Višjo oceno je dobil le dvakratni strelec Eto'o.