Avto
12 ogledov

28 milijonov, da izginejo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 09:09 18.februar 2012.

    darsa ni mogoče pokopati ,saj vidiš da se gre za 28 miljonov močnih podkupnin,nagrad itd...zanimljivo pa je da izginejo??? Kam?? noben noče vedeti ,izvedeti ,ukrepati...

  • crniovcar 10:37 18.februar 2012.

    en mesec 5 miljonov naredim jaz

  • gina 10:02 18.februar 2012.

    Kot da je sploh pomembno, kaj mislita bivši minister in Dars! Če bi sploh kaj pametnega mislila, postaj že zdavnaj ne bi bilo.

  • Niko_K_ 09:20 18.februar 2012.

    A ni za avtoceste "izginilo" 2,5 MILIARDE eurov!?!?!?!?! Pa noben za to ne odgovarja, ker je "zastaralo"... Kaj je 28 miliončičev proti 2,5 miliarde.. (Da ne govorim o več kot sto milionskem preplačilu zlate luknje pod Šentvidom.)

  • joži 09:44 18.februar 2012.

    28 milionov!? Ob tej vsoti mi ni jasno ali bodo gradilio nove ali res samo rušili. Koliko pa je sploh cestninskih postaj za rušiti? Ali pa je morda v ceni rušenja vključen znesek za ....................!!!!!!!!!!!??????????? Z našim denarjem delajo kot svinje z mehom.

  • joži 09:44 18.februar 2012.

    28 milionov!? Ob tej vsoti mi ni jasno ali bodo gradilio nove ali res samo rušili. Koliko pa je sploh cestninskih postaj za rušiti? Ali pa je morda v ceni rušenja vključen znesek za ....................!!!!!!!!!!!??????????? Z našim denarjem delajo kot svinje z mehom.

  • crniovcar 10:38 18.februar 2012.

    brez da koga zajebem

  • stela 10:40 18.februar 2012.

    Še kakšen tak bi se našel, pa se verjetno ne ti ne kdo tebi podoben ne pišete prav

  • Dejan99x 11:31 18.februar 2012.

    Saj pri nas ni nič dobro kar hočejo narediti. Ko jih niso hoteli porušiti je bilo narobe, sedaj jih bodo in je 28mio preveč. Za NLB bomo dali pa 400mio pa ne bodo nič naredili.

  • Fulmmer 08:52 18.februar 2012.

    Predvsem pa bi bilo treba porušit komplet vodstvo DARSA....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.