Slovenija /slovenija/crna-kronika
23 ogledov

30 let jo je zlorabljal, nato ga je ubila

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JT_Thomas 16:54 26.november 2015.

    Oprostite vi na Žurnal24, ampak to, kar ste napisali lahko tudi ne ustreza resnici. To, da jo je zlorabljal pravi ONA, ki ga je ubila. ON, ki je mrtev tega ne more demantirati, ker je MRTEV. Meni se zdi že ...prikaži več zgovoren podatek, da ženska pravi, da je spila "kozarček vina", preden je zaklala moža, po prihodu policajev pa je napihala ČEZ DVE PROMILI! Tudi njen sin je izpovedal, da mu je vzela očeta in je v bistvu ONA maltretirala moža... Morda bi bilo pošteno enkrat za spremembo objektivno poročati.

  • 1slovenka 12:01 26.november 2015.

    dolgo je zdržala...

  • h3o 12:51 26.november 2015.

    odvisno kdo piše članek, če je ženska, potem je jasno

  • Papaja Popi 16:31 26.november 2015.

    Tako naj bi prikazala ona, ki pravi, da je nedolžna.

  • maneken 11:19 26.november 2015.

    Mater vam žurnalistično, čisto vsak članek izkoristite za profeministično propagando, četudi gre le za marginalce s strani črne kronike.

  • Žurnalček 15:40 26.november 2015.

    Kako naj se drugače konča zadeva z 14 letno razliko !!!!!! Edino tako !!! V vednost ostalim ženskam !

  • Willi Swocc 17:03 26.november 2015.

    Pri nas je itak tako dokler ne fentaš osebe, ki te drka v glavo ne reagira noben. Ga je mogla že zdavnaj nalomit totalka. Če bi meni kakšen najedal, bi ga tudi js nalomu ne pa ubil, ampak nalomu da ...prikaži več ga noben kirurg ne sestavi skupaj

  • Avatar mike1968
    mike1968 17:17 26.november 2015.

    STOP NASILJU NAD ŽENSKAMIhttp://www.publishwall.si/Mike.1968./post/153395/stop-nasilju-nad-zenskami

  • s.i.k. 17:26 26.november 2015.

    .sj. ampak je še ena lepša Rešitev. enostavno Odideš stran od budale (četudi težko ..; ampak se splača

  • Žurnalček 12:47 27.november 2015.

    A ti jeclaš ?

  • JT_Thomas 16:53 26.november 2015.

    Oprostite vi na Žurnal24, ampak to, kar ste napisali lahko tudi ne ustreza resnici. To, da jo je zlorabljal pravi ONA, ki ga je ubila. ON, ki je mrtev tega ne more demantirati, ker je MRTEV. Meni se zdi že ...prikaži več zgovoren podatek, da ženska pravi, da je spila "kozarček vina", preden je zaklala moža, po prihodu policajev pa je napihala ČEZ DVE PROMILI! Tudi njen sin je izpovedal, da mu je vzela očeta in je v bistvu ONA maltretirala moža... Morda bi bilo pošteno enkrat za spremembo objektivno poročati.

  • JT_Thomas 16:54 26.november 2015.

    Oprostite vi na Žurnal24, ampak to, kar ste napisali lahko tudi ne ustreza resnici. To, da jo je zlorabljal pravi ONA, ki ga je ubila. ON, ki je mrtev tega ne more demantirati, ker je MRTEV. Meni se zdi že ...prikaži več zgovoren podatek, da ženska pravi, da je spila "kozarček vina", preden je zaklala moža, po prihodu policajev pa je napihala ČEZ DVE PROMILI! Tudi njen sin je izpovedal, da mu je vzela očeta in je v bistvu ONA maltretirala moža... Morda bi bilo pošteno enkrat za spremembo objektivno poročati.

  • JT_Thomas 16:53 26.november 2015.

    Oprostite vi na Žurnal24, ampak to, kar ste napisali lahko tudi ne ustreza resnici. To, da jo je zlorabljal pravi ONA, ki ga je ubila. ON, ki je mrtev tega ne more demantirati, ker je MRTEV. Meni se zdi že ...prikaži več zgovoren podatek, da ženska pravi, da je spila "kozarček vina", preden je zaklala moža, po prihodu policajev pa je napihala ČEZ DVE PROMILI! Tudi njen sin je izpovedal, da mu je vzela očeta in je v bistvu ONA maltretirala moža... Morda bi bilo pošteno enkrat za spremembo objektivno poročati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.