Zdravje
2727 ogledov

33-letnici morali odstraniti del črevesja. Tožila je podjetje AstraZeneca

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:35 08.april 2024.

    Imela je srečo, da je preživela. Mnogi žal nimajo te sreče..Sreča v nesreči pa je, da ne bo imela težav z odvečnimi kilogrami..Ampak to ni črni humor.

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:03 08.april 2024.

      Par pacientov imamo,ki pridno vse obrazložijo in podajo argumente ,pa se nič ne javijo,a ni mal dolgčas brez njih😀

    • Ender3 19:31 08.april 2024.

      Nick 👍 ne išči hudiča😉, na srečo je bil prispevek objavljen, ko so bili pacienti že v nizkem startu na izhodnih vratih. Ni pa skrbi, da tega ne bodo nadoknadili..

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:47 08.april 2024.

      Počak,so v nizkem štartu,MS že zbira linke,da jih bo pripopal,jernej je tako vseved,dddd je pa retard,ki jima sledi kot ovca!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:49 08.april 2024.

      Zaradi operacije Warp Speed ​​prihaja "velik, velik cunami" smrti in uničenja Kar zadeva število smrtnih žrtev zaradi "cepljenja" proti koronavirusu Wuhan (COVID-19), se stvari šele začenjajo, je opozoril dr. Geert Vanden Bossche v nedavnem intervjuju za podcast KunstlerCast.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:47 08.april 2024.

      Pantani2,jp,žal tudi v moji družini od sestre sin zbolel,zdaj so vsi tiho kot riti ,ko so me rinli cepit ,saj jaz tudi zbolim ampak vem da cepivo ni krivo,ker se nisem cepil in nikoli se ne bom,cepljeni pa imajo velik ...prikaži več skupnega ,nagla smrt ,kap ,strdki debeli kot jabolka ,to sem vse naštel od vsakega posebej iz ostale družine ,ki so zboleli pa mlajši od 40 let

  • 8521074593dc2823ea9eaaa120b4da0a86675b38 20:34 08.april 2024.

    Fondenlajdra se ziher ni cepila s temi zvarki, za katere se je mešetarila pod mizo. In namesto, da bi šla prasica v čuzo zaradi milijardne korupcije, jo bomo očitno morali gledat še 4 leta.

  • Toma 20:02 08.april 2024.

    Sedaj bodo delnice padaleee! Ves zaslužek pa v 3 krasne!

  • bobubob 12:44 09.april 2024.

    Od volilcev samih je odvisno, koliko časa jih bodo gnide jahale. Da en glas ne pomeni kaj dosti? Res ne, a pred Bogom in pred svojo vestjo si čist in lahko mirno spiš, za razliko od gnid, ki si domišljajo, ...prikaži več da palica za njih ne raste...a dlje bodo rasle, debelejše bodo ob uporabi, mi pa s svojim omejenim obsegom razumevanja zakonitosti Narave ne moremo soditi, kdaj bo pravi čas za uporabo in na kakšen način. Če bo razuma več, pa se lahko ta voz norosti zaradi nekaj trsk v kolesju celo ustavi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.