Slovenija /slovenija/crna-kronika
395 ogledov

70 kriminalistov v Dragočajni razbilo združbo trgovcev z belim blagom

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 0X 16:24 08.april 2016.

    Prosim ločite med uslugami in storitvami - usluge se ne plačujejo, ampak vračajo s protiuslugami. Pa tudi sklanjatev v dvojini in množini je napačna.Problem je izkoriščanje delavk, a kaj ko je to moderno in ni kaznovano. Grozno!

  • OF 13:52 08.april 2016.

    Ne vem kaj so policaji delali 20 in več let, kolikor je ta tip že na sceni.

  • Avatar Leon
    Leon 14:18 08.april 2016.

    70 kriminalistov ........temu se reče skupinski poseg v spolne odnose ! Ha,ha,ha,ha,

  • Avatar Leon
    Leon 14:19 08.april 2016.

    Saj policaji tudi ne ! Ali pač? Vsak ima svojo ceno !

  • KOJAK 15:07 08.april 2016.

    Ja 70 kriminalistov, se spomnim kako je 30 kriminalistov sodelovali v kaciji kjer so odkrili jemanje podkupnine (200 €) na tehničnih pregledih v Lescah... epilog... NIČ od NIČ.

  • Božidar Dinič 15:30 08.april 2016.

    li so v času preiskavese česa mal naužili dajmo času ćas so rekli

  • se_eden 17:03 08.april 2016.

    jaz imam občutek, da dokler se ne zameriš kakšnemu policistu, toliko časa imaš mir. pol pa akcija in senzacionalno odkritje in pa seveda, veliki uspeh naše policije...

  • prrotti 17:09 08.april 2016.

    Jaz bi vsakemu od teh zvodnikov dal 500 let zapora,

  • Žurnalček 20:33 08.april 2016.

    Očitno Drago ni več hotel plačevati policajem zaščite ali pa je v penzijo odšel tisti na MNZ , ki ga je ščitil. Temule sem jaz leta 2000 vozil stranke v KLEOPATRO v Škofji Loki , kjer so bile mušterije z ...prikaži več sex uslugami v sobici levo od šanka zelo zadovoljne ! Pričakujem PR MNZ , da odgovori tudi na to vprašanje !

  • prrotti 21:35 08.april 2016.

    sedaj teh 70 kriminalistov po uspešnem opravljenem delu, še naj grejo v Ljubljansko banko tam bodo ziher lahko ostali do penzije,

  • Lavdan 21:40 08.april 2016.

    Draga so vsi poznali in vedeli kaj dela, a je končno nekomu stopilj na žulj in sedaj je konec. Če ga bodo pritisnili bo mogoče zapel koliko in komu je plačeval varstvo. Pred let so mu še novinarji delali reklamo v neki oddaji.

  • malonaokoli 09:04 09.april 2016.

    ne verjamem tem visokoizobraženim lažnjivkam...naj raje pokažejo zdravniško spričevalo.

  • malonaokoli 09:08 09.april 2016.

    vse babure nagnat nazaj domov !

  • malonaokoli 08:42 10.april 2016.

    še bolj grozno pa je, da se dekleta sprenevedajo o svoji nedolžnosti, sedaj jih bodo nevladne organizacije zavile v vato in perfidno podtaknile Slovenskemu fantu v zakon.

  • nostradamus 10:12 10.april 2016.

    glede na to da je v sloveniji se par 10 klubov - lokalov kjer se izvaja prostitucija in kjer so dekleta seveda v istem polozaju me zanima zakaj policija ne ukrepa saj vsi vedo o katerih klubih in lokalih je govora

  • Marko Slovenia 15:12 10.april 2016.

    15 let so izvajali akcijo in nadzore :) a ni lastnik celo kandidiral za župana

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.