Slovenija
9472 ogledov

Že samo zaradi ene funkcije se splača imeti mobilno banko

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 08:06 21.marec 2019.

    Žal NLB KlikIn prikazuje in ne omogoča plačevanja elektronskih računov, ki pridejo neposredno v spletno banko. Zaradi teh računov moram še vedno prižigati računalnik in uporabljati NLB Klik. Žalost. Še opomine sem dobil in plačeval zaradi tega. Bo očitno treba ...prikaži več menjat banko ali pa preiti nazaj na račune v fizični obliki. :)

  • kontrahan 09:23 21.marec 2019.

    No čez kak mesec se bo plačevanje prek mobitela sigurno podražilo.

  • andrej43 09:20 21.marec 2019.

    Raje imam N26, pa nič stroškov. NLB, NKBM, Abanka in SKB banka so res drage. Naj gredo ven iz marmornatih palač, pa bodo lahko cenejše. Od slovenskih je še najboljša Delavska hranilnica.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 09:52 21.marec 2019.

    mene pa zanima, kaj pomeni "prižiganje računalnika" in kaj je to za en postopek. A pol pa gasilce kličeš, ko si fertik? Pa ko ti en telefon sune, je tut super. Ti lahk prosto šari po računu. Kulsko.

  • popokatopetl 10:07 21.marec 2019.

    Banke so zatežile s svojimi paketnimi "akcijami". Kao da "vse v paketu sploh ne pride drago". Dejansko tega ne bi delali, če ne bi hoteli iztržit več, Na N26 ali Revolut so plačilni nalogi, trajniki, BA dvigi po 0€!!! Za ...prikaži več par stvari (kot npr prava ne-debetna Mastercard, kredit, negativni limit...) mogoče še vedno rabiš pravi slovenski bančni račun, ampak lahko kombiniraš in se splača dobro preračunat, ZPS ima primerjalnik. NLB lahko zahtevaš "Osnovni račun" (ne Osnovni paket!) v poslovalnici.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:02 21.marec 2019.

    Jaz sem pri Delavski hranilnici,ki je najcenejša v Sloveniji!! Ne plačujem preko telefona ampak preko trajne obremenitve in me 1 trajnik stane 0,18 evra!! Nobene skrbi banka dela na izpisku samo pogledam kaj je plačeno!!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 07:43 21.marec 2019.

    imam mbills plačilo položnic zastonj in vse drugo, banke so drage

    • amanda07 08:57 21.marec 2019.

      Vse banke pa niso drage, ponavadi ti pride ceneje ce vzameš vse v paketu.

  • amanda07 08:56 21.marec 2019.

    Jaz sem pri nkbm in lahko recem da je super. Ce mas vse v paketu ne pride velik.

  • amanda07 08:55 21.marec 2019.

    Tud nkbm je super banka, pa ce mas vse v paketu sploh ne pride drago. Maš vse vključeno v paketu.

  • amanda07 08:53 21.marec 2019.

    Tud nkmb je super, pa ce mas vse v paketu ti pride itak poceni vse skupi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.