Avto
7768 ogledov

2018: golf izgubil mesto, dizel v prostem padu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bzovc 21:46 04.januar 2019.

    Zamejal becinarja za naftaša. Citroen 1.6 in 160konjev me je mučil 4 leta. Sedaj zamejal še znamko.

    • Dejan Orovič 22:53 04.januar 2019.

      verjetno si imel motor 1.6 thp, ki je plod sodelovanja s BMW. Zdaj ima citroen svoje, boljše bencinarje puretech, ki so tudi varčni in neproblematični.

  • maresem 18:12 04.januar 2019.

    Kdor ima odveč denarja, naj kupuje bencinarje, jaz ga nimam, zato bom vozil dizle.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 21:08 04.januar 2019.

      Bencin je že nekaj časa cenejši od diesla, pa tudi napovedi za prihodnost so podobne. V nekaj letih bodo nabili takse na diesle, pa še vozit se ne boš smel povsod. V nekaj letih boš zraven zaboja piva dobil diesla zraven, zastonj.

    • AnzeSmolej 11:51 05.januar 2019.

      smešen komentar, se pravi če dovolj dolgo čakam bom tankal diesel zastonj in še kišto pira dobim zdraven? Super! To da je bencin cenejši je samo pri nas. Sam tankam diesel v Avstriji že skoraj 10let (ker je blizu), nazadnje za 1.06€ na liter.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 13:14 05.januar 2019.

      Mene ne moti, če rajši voziš dizla kot bencinca, to je tvoja odločitev, vedar to ni argument. Mene ne briga če ti je bolj všeč diezel, to je stvar okusa). Ne pa navajati lažnih podatkov (da je bencin cenejši samo ...prikaži več v Sloveniji). Če navajaš lažne podatke samo zato, ker ti je všeč voziti diezel, potem si na stopnji osnovnošolčka. Po Evropi so cene becinov naslednje: https://www.amzs.si/na-poti/cene-goriv-po-evropi Razgledane ljudi zanimajo samo argumenti, ostalo je pesek v oči.

  • ode 17:05 04.januar 2019.

    V prostem padu so novinarji, ki po nekem naročilu pišejo negativno o dizlu, ki bo še dolgo, dolgo živel, tudi še po tem, ko teh pisunčkov in Tesle že davno ne bo več.

  • Dejan Orovič 23:00 04.januar 2019.

    še glede registracij, več kot 30% reg. avtov jih vw pošlje nazaj v Evropo. Tako da uradna statistika ne drži, Renault je že vsa leta vodilni. Analiza bo mogoča čez nekaj časa, ko bo na voljo vozni park 2018 v ...prikaži več bazi vseh reg. vozil.

  • Fulmmer 18:12 04.januar 2019.

    Ja pa ja, kogarkoli poznam ki je kupil po dizlu bencinarja sedaj cvili kolk žre in nikamor ne gre....

    • evelux 18:38 04.januar 2019.

      moja zgodba enkrat sem kupil dizla in nikoli več vozil ga tri leta in tri leta preklinjam da sem kupil smrdljiv traktor ker sem dal kar nekaj za to nesnago sem ga vozil trileta sedaj ga zamenjal in dizla nikoli več...

    • maresem 12:49 05.januar 2019.

      evelux, lepo si dokazal, da o avtih nimaš pojma.

    • evelux 19:29 06.januar 2019.

      itak traktorji so za kmete

  • bzovc 21:44 04.januar 2019.

    Sem ravno letos bencinarja zamenja za dizelaša. Moj 4 leta Citroen 1.6bencin in 160 konjev se je stalno kvaril, preveč kuril in napram naftašu počasneje speljeval..... Pd razočaranja zamejal še znamko avta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.