Avto
28465 ogledov

Pozor, policisti z novo akcijo, trajala bo kar do konca leta

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 15:11 08.december 2023.

    Sem že mislil, da bo Policija naredila red na področju varnosti državljanov. V ponedeljek, prelepa Dolenjska, grem lačen od stranke in skočim v Mercator v NM preden zapeljem na avtocesto. Ker nimam ''casha'' skočim na bankomat in da bom dvignil ...prikaži več denar. In ko denar pride v režo bankomata me obstopijo mladci, med 15 do 20 let. Eden zaprosi za drobiž, dva se kvazi prerivata in poskušata vzeti denar. Žal sta jih dobila po ''kepi''. In varnostnik pove, to je stalnica. In kje je akcija Policije?

  • Avatar zoo
    zoo 17:41 08.december 2023.

    Žurnalovci obiščita spet malo Posavje, migrantov za izvoz! Alkohol me ne skrbi, ne pijem. Pokalice, prepovedat!

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:47 10.december 2023.

      Žurnalovci ne morejo nikamor,ker še nimajo izpitov

  • Avatar Leon
    Leon 14:35 08.december 2023.

    Kaj pa petarde ? Nič več niso problem ?

  • Avatar NickMason
    NickMason 19:39 08.december 2023.

    pravilno da se kontrolira,samo lahko bi vedeli policaji kdaj si pijan,ne za malenkosti,pa sploh če nisi niti najmanjšega prekrška naredil med vožnjo.

  • Zlatko Nemec 18:23 08.december 2023.

    in še to: danes nikoli več ne vozim vinjen, niti minimalno vinjen

  • Kmodri 15:36 08.december 2023.

    Najprej naj dajo pihat policajev!

  • Zlatko Nemec 18:21 08.december 2023.

    dokler kot mladenič nisem bil zaveden, kaj me čaka, če vinjen povzročim nesrečo ali sem udeležen v njej, sem vinjen vozil pogosto. danes seznanjen s posledicami, ker sem le starejši, pa lahko povem eno: kadarkoli nisem šel trezen za volan, ...prikaži več sem svojim sposobnostim prilagodil hitrost in sem vozil res počasi, da ne bi kaj bilo narobe. moje mnenje je, da je od človeka odvisno, kako bo vozil pod vplivom alkohola, en bo izgubil kontrolo nad vožnjo, nekateri, kot jaz, bojo pa pazili vsak meter ceste

  • Pierre 19:20 08.december 2023.

    Mi ga spet žingamo domov še ne gremo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.