Magazin /magazin/vip
316 ogledov

Alenovega sina bodo operirali v ZDA

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • svašta 10:07 02.april 2016.

    A lahko prosim to skropucalo od članka še enkrat preberete in ga napišete tako, da bo berljiv??.....bomo v najkrajšem času in s pomočjo poznanstev to rešili v najkrajšem možnem času....?????????Danes bo kmalu star enajst let - kdaj je ...prikaži več zdaj to...danes ali kmalu????Sin je dosti tudi pri meni, v zadnjem času več kot včasih in tisti čas, ko sva skupaj, preživiva kar se da kvalitetno. Za nekaj časa sem te stvari prepustil nekdanji partnerki, a mislim, da je čas, da stvari vzamem v svoje roke - tega niti pod razno ne razumem...a sta skupaj ali ga ima partnerka???Če to ne bo možno v Sloveniji, sem izvedel sem možnost posega v Ameriki - LOL no...ubistvu mi dol visi kaj pa kako se ga gre Alen ampak takšnih zadev pa res ne morete objavljanti nooooo...

  • Kelly May 15:13 03.april 2016.

    sinu zelim veliko zdravja. vam zurnal pa manj reklam ker res pretiravate torej pocakam se kaksen dan potem vas brisem ce se nic ne premakne.ps. berem vas ze od zacetka zaradi reklam vas bom octno prenehal

  • malonaokoli 08:58 04.april 2016.

    še eden dokaz več da medijski jebači, nimate zdravih metkov !

  • alibaba 22:13 04.april 2016.

    Naloži si Adblock,pa ne bo več reklam.

  • Papaja Popi 11:33 02.april 2016.

    Nepismeni novinarji ! ! ! ! !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.