Slovenija
76 ogledov

Andrej Čuš: Ne pošiljata me ne Janez ne Milan

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • umetnik123 13:52 23.maj 2016.

    Počasi se bodo spametovali tudi najbolj zagrizeni pristaši ljubljenega vodje ( kar Čuš sicer ni bil ) in spregledali, kam vodi politika samooklicanega rešitelja Slovenije .

  • dragec 12:10 23.maj 2016.

    Andrej, mlad se, formiraj novo stranko na SDS, sprejmi odpadnike , ne bivše komunjare in sizmagal

  • Zmago 12:39 23.maj 2016.

    Ah jooooooj, mladostna naivnost. Da bi se pa s vsakim smrkafcem "strici ukvarjali" ????? Ja, ja..... pa ja naj ustanovi svojo stranko in pritegne 1/2 državljanov. Ala mu vera, če mu uspe.Koliko je takih, ki bi radi ...prikaži več "zastopali ljudstvo" ...................... (mokre sanje !!)

  • kana 12:56 23.maj 2016.

    potem pa vstopi v cerarjevo stranko, ki rešuje Slovenijo in mlade tako, da bomo vsi pocrkali.

  • Avatar Leon
    Leon 15:34 23.maj 2016.

    Andrej Čuš: Ne pošiljata me ne Janez ne Milan.............pajade ! Kdor odstopi naj se vrne v bazo ! Vrni se nazaj na zavod zaposlovanje in čakaj kot vsi ostali na službo.

  • blueone 17:00 23.maj 2016.

    Začelo se je, upam, da v pravo smer

  • Papaja Popi 17:21 23.maj 2016.

    Who the fuck is Andrej Čuš.

  • dragec 17:47 23.maj 2016.

    On je sigurno okužen, prvo od Urške,potem od tistih dveh novinark (za olagumi je cena 5 EUR)

  • Zmago 18:31 23.maj 2016.

    O ti perverzenjak stari pokvarjeni, jaz sem misli da ti da za 10€..................................eno na rilec ;-)))

  • mrki 08:36 24.maj 2016.

    hmmm , raje si oglej položnici za elektriko , razmigaj sive celice in ugotovi kam gre 60% cekinov od te položnice !! mogoče ti posveti žarnica v glavi.

  • Zmago 08:38 24.maj 2016.

    Ja kam ???.........................Menda ja, da je jasno. Janši v đep ;-)))Esmeralde so to že davno spregledale ;-)))))

  • korisnik_18366 08:59 24.maj 2016.

    Kdor enkrat vstopi v sds gre lahko iz nje samo kot politično truplo zato Čušu ni ravno za verjeti? Res je, da je v sds kar nekaj tistih, ki so razmišljali s svojo glavo in ne Janševo ampak so politično ...prikaži več mrtvi. Janša me spominja na Hitlerja, ki je v izdihljajih druge svetovne vojne rekrutiral mladino, ki o vojskovanju ni imela pojma. A so Čuš, Mahnič & co, Janševa "vojska" političnega preživetja?

  • Zmago 14:36 23.maj 2016.

    Ja no, kaj ti to meni razlagaš,........... stopi do njega pa ga vprašaj, če ti da za 10€. ;-)))Vidim da si potreben,.............ko stekli pes ........... šusa. ;-)))

  • umetnik123 21:08 23.maj 2016.

    Tega si pa jajo ne upa !!! Če bi bila ženska, potem je pravi silak, ko je pa vprašanje mali, žgoljavi dedec, se pa jajo pos.......

  • dragec 12:46 23.maj 2016.

    Cmagec, tvoj JJ-ljubljeni vodja je ratal stara ofucana prostitutka, ki se .....za 10 EUR, ali zastonj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.