Magazin /magazin/vip
306 ogledov

Andrej Murko zaprl gostilno Lakner

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 09:51 16.oktober 2015.

    pa ne more vsak bizgec vodit gostilne/firme...karkoli samo zato ker je zmagal v enem bebastem šovu.

  • stilist 11:36 16.oktober 2015.

    Sem bil dvakrat tam na malici. Solata krepko prekisla obakrat, pražena jetrca so plavala v vinu, pražen krompir je bil pretirano zabeljen z neko prekajeno zabelo. Drugič sem šel zaradi tega, ker sem mislil, da so se popravili, pa je ...prikaži več bilo ponovno razočaranje.

  • Žvižgač 20:39 16.oktober 2015.

    mogoče pa se vrže v muziko, ker ima brent soimenjaka,

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:21 16.oktober 2015.

    Ko šov odide pusti za sabo sled resnice. Za šov se lahk top potrudš pa pacaš in izumljaš in vse. Ampak predstavlji si da delaš to vsak dan, teden, mesec, leto, destletje in to tako kot je treba? Tega ...prikaži veča ne zmore vsak..stalnost, dolgoročna potrpežljivost in vztrajnost je tisto kar šov ne meri. Ko noben ne opazi koliko si truda vložil v hrano, bo pa takoj opazil ko kaj zamočiš..O ja takrat bo videl če si iz pravega testa. Ne pa takrat ko pač ko skoraj vsak dan nove kombinacije kuhaš..Tisto ni nič v primerjavi s tem. Ko kuhaš nekaj prvih nekajkrat je pač stvar zanimiva prijetna ... tud ko drugi to občudujejo in si jim na očeh, ko pa tega ni je pa stvar hitro drugačna. Doleti te resnica. In zato so taki šovi totalno brezvezni, ker nimajo veze z realnostjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.