Slovenija
4129 ogledov

AO-plus je zlata jama za zavarovalnice

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:09 24.april 2017.

    g. urednikNe vem zakaj preprosto ne napišete da AO preprosto ne potrebujemo, kakor ga jaz že leta nimam, ker je nezgodno zavarovanje zame ugodnejše, kot AO.

  • Franjo Erman 15:08 24.april 2017.

    brez dobrega advokata od zavarovalnice ne dobiš nič

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:19 24.april 2017.

    cilj zavarovalnic je ,čimvečje zavarovanje ponudit in čim manj odškodnin dajat,svak ko je delal na zavar. je svojim strankam povedal kaj in kako in kar nekaj strank je opravičeno dobilo odškodnino,so mu direktorčki na vrat pihali zakaj strankam tolmači ,da ...prikaži več naj bo tiho in v kratkem času je dal odpoved

  • gogi3 09:48 24.april 2017.

    Banke in zavarovalnice - največji lopovi

  • jakec1575 16:31 24.april 2017.

    Pri zavarovanjih se splaca vzeti 10 ur zivljenja, dasi za vsa zavarovanja podrobno preberete splosne pogoje. Potem vam bo jasno, zakaj so zavarovalnicarji najmanj zavarovani ljudje. In kaj je sploh krito z razprsitvijo tveganja. 10 ur zivljenja vam lahko prisparaogromno ...prikaži več stroskov, kijih boste morali itak pokriti iz lastnega zepa. ne nasedajte pravljicam. zavarujte se in imetje racionalno.

  • srecnii 22:34 24.april 2017.

    Splača se samo za AO G24. Skleneš preko spleta, plačaš preko spleta, polico dobiš na e-mail, Nobenega čakanja in komplikacij, Letos na Triglavu punca ni znala prenest bonus iz stare police na novo in poračunat.... in čakal tam skoraj 1 ...prikaži več uro predno je prav naredila KAO s pomočj sodelovke KAO. Dve kurre, nato so me iz zavarovalnice klical, da bodo popravli in mi poslal ponovni dopis, izračun, v glavnem....brezveze je Triglav.

  • k0libri 09:18 24.april 2017.

    Ti pa res nisi ničesar razumel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.