Svet
556 ogledov

Aretiranih več kot 700 oseb, župan prijavil poskus umora

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 12:37 03.julij 2023.

    Vir iz francoske policije je potrdil, da je bil ustreljeni fant v Nanterru, sprva predstavljen kot "17-letni najstnik Nael M., ki ga je ubil policist". Potem se je prelevil v "kurirja", ki so ga "izgnali iz šole". In zdaj je ...prikaži več že znano, da je imel že 12 policijskih aretacij in da so ga nekaj dni pred umorom prijeli z orožjem in mamili. Oblasti pa še vedno skrivajo, kaj je počel, ko je brez vozniškega dovoljenja vozil vsaj 80 tisoč evrov vrednega mercedesa s tujimi registrskimi oznakami!!!

  • Gartner54 17:17 02.julij 2023.

    ooo - sprememba režima v Franciji, EU propada :)

    • Francs 20:45 02.julij 2023.

      Grem včasih v Lublano in v nekaterih predelih žal dobim občutek , da sem kje drugje , na Dunaju pa še veliko slabše.....

  • Avatar pantani
    pantani 19:34 02.julij 2023.

    Biden je obljubljal Rusom da bo 1 dolar vreden 200 RUB, Evropejcem pa hitro sesutje Rusije preko 10-kratnega paketa sankcij "iz pekla". Evropski politiki so nasedli Bidnovi obljubi o sankcijskem bliskovitem napadu na Rusijo, v pričakovanju Putinovega padca, delitve Rusije ...prikaži večije in prostih virov. Toda v resnici so dobili dolgotrajno spopad, drag plin, rekordno inflacijo,...

    • Avatar pantani
      pantani 19:35 02.julij 2023.

      ... izčrpavanje svojih vojaških zalog in deindustrializacijo Evrope. Do zadrege je prišlo, ko je inflacija v Nemčiji presegla rusko - Rusi imajo letos 2,9 %, Nemčija pa 6,9 %. Stari svet bo popolnoma oropan, izkrvavljen in pahnjen v kaos in ...prikaži več državljansko vojno, sij tega lahko že vidimo nad Parizom!!!

  • Kmodri 10:54 02.julij 2023.

    Sem bil pred pol leta v Parizu. Glede koliko temnopoltih sem srečal sem misli, da sem v kakšni prestolnici afriške države!

    • Ender3 13:07 02.julij 2023.

      Potem si imel srečo, da je vsaj kdo govoril angleško..Domačini četudi znajo, angleščine ne želijo uporabiti..

    • Kmodri 17:41 02.julij 2023.

      Hja, uberemo taktiko, da slabo znam francosko in če lahko nadaljujem v angleščini.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.