Slovenija
24615 ogledov

Avgusta dražijo, to so nove cene

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igxigx1 12:33 10.julij 2023.

    T-2 se je posluzil se enega trika: prej smo imeli narocniki t2togo na treh napravah, od lani, menda novembra, samo se na eni. Za dodatne je treba placat.

    • Lion0077 12:47 10.julij 2023.

      Enako pri nas. Barabe cerkvene 💒💒💒💒💒 so vse napele

    • Igxigx1 12:50 10.julij 2023.

      Saj že dolgo ni več v cerkveni lasti

    • Skias 13:01 10.julij 2023.

      Od kod pa tebi taka ideja, da t2togo ne deluje na večih napravah o.O Deluje na računalniku, deluje na večih napravah in to istočasno!

    • Igxigx1 13:10 10.julij 2023.

      Ne, ne deluje. Je delovalo na treh. Od novembra pa samo se na eni. Za vec je treba doplačat. Če pa tebi se vedno rara brez doplačila, pa povej, kako.

    • Igxigx1 13:14 10.julij 2023.

      @skias https://www.t-2.net/novice/napoved-obracuna-uporabe-tv2go-nove-razlicice

    • Skias 13:25 10.julij 2023.

      Igxigx1 hvala za povezavo. Se opravičujem, da sem stestiral samo na napravi in nisem pogledal kaj ima dejasnk T-2 navedeno na svoji spletni strani. Ni čudno, ko pri meni ni razlike saj je to pri Oranžnem diamatu HBO še vedno ...prikaži več brezplačno. tv2go Brezplačno v paketih Oranžni Optimum, Oražni Diamant, T3, T4

    • Igxigx1 13:56 10.julij 2023.

      Še vedno nisi razumel. Stestiraj ti to pri sebi na VEČ kot 1 napravi. Ravno to ti hočem dopovedat. To, kar imamo v Oranžnem diamantu vključeno v paket, ni več tv2go, ampak tv2go MINI, s katero lahko sočasno gledaš tv ...prikaži več na 1 napravi. Če hočeš sočasno gledati tv na eni ali dveh dodatnih napravah, moraš naročiti tv2go. Jaz tega nisem vedel, ker mi tv normalno lavfa na compu, na drugih napravah pa nismo gledali (razen na tv). Dokler ni šla žena v NDH in je tam hotela gledat tv....

    • Igxigx1 14:01 10.julij 2023.

      P.S. Poudarek v prejsnjem zapisu je na DODATNIH napravah (torej v tvojem primeru poleg tv še tablica, tefon ali oboje hkrati)

    • Igxigx1 14:30 10.julij 2023.

      P.P.S. Popravek: poleg tv in compa ŠE na tablici, telefonu ali obojem hkrati.

    • Skias 22:20 10.julij 2023.

      Popravek. Tam bi moral napisati tv2go MINI ne tv2go in ker sam nisem nič uporabljal tv2go MINI tega nisem opazil dokler me ti nisi opozoril danes na to. In res je, da je cilj operaterjev čim bolj nas oskubsti no ...prikaži več enako velja za NLB, ko ne moreš narediti spletnega plačila brez tega, da bi dodal Google walet na kar pa naj kar pozabijo!

    • Igxigx1 00:05 11.julij 2023.

      Ja, saj pravim, da tudi jaz nisem vedel, dokler mi ni žena rekla, da ji ne dela. Potem sem klical tehnično pomoč in so mi povedali, za kaj gre in da smo bili o tej spremembi obveščeni. Ampak vecina folka ...prikaži več tega ne bere in tudi jaz nisem. Tole o spletnem plačilu pa prvic slišim. Imam klik na compu in to je to. Ne rabim nobenega gugl tošla. A to maš ti na telefonu tak problem? Tega nacina namreč ne uporabljam, zato mi ze stvari niso poznane.

    • Skias 11:42 29.julij 2023.

      Igxigx1 NLB pay, ki ga rabiš za potrditev plačila, ko plačaš z maestro kartico po noven zvano mastercard.

  • Ender3 14:25 10.julij 2023.

    Opazili smo njihovo poslovno politiko. Najprej nas zasipajo z bednim oglaševanjem potem, nam s kartelnim dogovorom višajo ceno storitev. Upam le, da bo inflacija povzročila tudi bojkot in prekinitev pogodb uporabnikov. Na neki točki se mora stvar ustaviti..

  • Anja1956 12:17 10.julij 2023.

    Upokojencem penzije ne gredo nič gor !??

  • www 15:22 10.julij 2023.

    hebeš tako "konkurenco" kjer so vsi zmenjeni.... pa še to mi ni jasn, skleneš pogodbo za obdobje in mesečni znesek, tile ti pa vmes znesek zvišajo, potem pa še odstopit ne morš brez penalov ???? pujsi.

  • Avatar Leon
    Leon 19:10 10.julij 2023.

    Telemach dvigujejo cene in hitrosti na račun kvalitete slike . Edini še nimajo optičnega kabla.

  • www 09:13 11.julij 2023.

    in kot zanalašč so mi telemachovci učeri kar med dnevnikom updejtali EON software, tako da 10 minut nisem mogu uporabljat TVja. Pa usak drug dan ne deluje skrolanje naprej/nazaj po oddajah. Super kul.

  • kontrahan 09:57 11.julij 2023.

    Ma Telemach sama hvala jih je, ne znajo pa poštimat e-maila, da bi delalo.Pet dni že "štimajo" mail pa ga ne usposobijo. Če pa zamudiš s plačilom, oja tam pa takoj grožnja.

  • lojs 13:32 10.julij 2023.

    se pravi tudi tega ni v tej famozni vladni košarici ... keša ko solate, slovenček ma res keša ko solate ... ali pa se nam spet obeta kakšen dobrodelen koncert, ker uni muskontarji majo pa itak lova do krova

    • Ender3 14:09 10.julij 2023.

      Tvoj povdarek je, itak na vladi..Trenutni, če bi bila prejšnja o tem ne bi pisal..

    • www 15:19 10.julij 2023.

      lojs, orglic se raje drži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.