Slovenija /slovenija/crna-kronika
171 ogledov

Avtobus v avto na odstavnem pasu, v njem umrla sopotnica

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:11 20.december 2015.

    Bodo morda tudi tokrat ugotovili, da je bila umrla "slučajno" kakšna državna tožilka ali kaj takega?

  • maresem2 11:25 20.december 2015.

    A si nepismen. Lepo piše zakaj se je umaknil in ne bodi preveč pameten.

  • romy 12:50 20.december 2015.

    se strinjam olor in še 100tine slo voznikov.maresem2 ti pa se zgleda voziš bolj po lokalnih cestah

  • vzev 16:26 20.december 2015.

    Voznik avtobusa se je odmikal avtomobilu, ki je zapeljal na vozni pas, da se je izognil tega razbitega Pegauta. Avtobusu je zato preostalo samo odmik na odstavni pas, tam pa je na žalost bil parkiran ta golf. Tako, da ni ...prikaži več potrebe, da je olar takoj začel pljuvati po vozniku avtobusa. Ker očitno je bil voznik avtobusa precej zbran, da se je uspel odmakniti prvemu avto, toda potem pač ni imel več možnosti, da prepreči še to nesrečo.

  • Avatar Leon
    Leon 18:01 20.december 2015.

    Trdim ,da je kriva služba nadzora na AC in policija !

  • zdrej 09:32 21.december 2015.

    Razloži!

  • zdrej 09:35 21.december 2015.

    Voznik avtobusa ima boljši pregled! Zato mi ta nesreča ni dovolj jasna. Niso opisane okoliščine (je bila megla, če, kakšna) itd. Premalo podatkov za obtoževanje kogar koli, pa dovolj za to, da sami pri sebi v glavah pošlihtamo način vožnje, ...prikaži več da bo pot varnejša!

  • MK 11:52 21.december 2015.

    nima kej. vse je jasno. Če bi zaprli cesto ob prvi nesreči bi Romunka danes živela.

  • MK 11:54 21.december 2015.

    avtobus se je umikal umikajočemu avtu, ki je na ovinku zagledal stoječi avto-razbit. Ozačbe ni bilo. Ne moreš pa po AC hodit in postavljat trikotnik. Sploh pa po prehitevalnem pasu in v ovinku ne.

  • Avatar olor
    olor 09:12 20.december 2015.

    Da se je avtobus moral umikati na odstavni pas? To mi je malo čudno, zakaj že? Naša policija bi morala bolj kontrolirati te tujce, ker so v veliko meri preutrujeni, vozila pa tehnično neustrezna. Poleg tega pa še na cestah ...prikaži več delajo takšne neumnosti, da bi jim vzel voz. dovoljenje. Če si pogosti uporabnik AC, vidiš marsikaj.

  • MK 11:51 21.december 2015.

    Sem bil v avtu na poti tja in so na začetku rekli da je nesreča na prehitevalnem pasu (peugeot al kaj je z ita tablicami) in da naj pazljivo vozimo, da se vozi mimo po voznem pasu. 5 min kasneje ...prikaži več sem bil iz predora ven je bilo pa že v predoru napisano, da moramo na izhod iz AC in da je zmanjšana hitrost na 60km/h v predoru (jaz vozil 75 pa so me avti s prikolico prehitevali, avtobus in 2 tovornajaka, avtov ne štejem). in potem nas je šla večina na izvoz Blagovica, junaki-dirkači pa naprej na avtocesto čeprov je bila svetlobna označba, da je cesta zaprta v SLO in ANG jeziku. no in potem so JUNAKI vozili RIKVERC na AC in skoraj spet naredili nesrečo. Da ne govorim, da so se tujci namesto na staro cesto proti Vranskem usmerjali nazaj na AC na istem uvozu, kot je izvoz.Jaz dam povsem prav Leonu. Zamočili so DARS-ovci, ker niso takoj zaprli predora Trojane, ko se je zaletel prvi avto italjanskih tablc.

  • Žurnalček 15:55 21.december 2015.

    Karambol dveh , ki vozita v isto smer z medsebojno razliko 20km ni nikakor tako silovit , kot pa trk pri isti hitrosti v stoječi avto ! Tale avtobusar je edini krivec nesreče . To je isto kot bi v ...prikaži več križišču reševal majhen trk , pa zapeljal zaradi tega na pločnik poln pešcev !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.