Magazin /magazin/vip
105 ogledov

Bar: Damjan trdi, da ga je Vita pustila na cedilu

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Smesko 11:21 17.junij 2015.

    Vita je tako ali tako patološka lažnivka, pa saj to je že jasno dokazala v baru, ko je kljub jasnim dokazom še vedno zanikala in nasprotovala izjavam... Ko enkrat vidiš, kako nekdo tako laže in se (neuspešno) pretvarja, mu ni ...prikaži več več nič za verjeti (nikoli). Res škoda, da punca nima v glavi vse urejeno, ker sicer izgleda čisto vredu...

  • patron 11:52 17.junij 2015.

    Vita nkol nič kriva, čista kot solza, sorči, me ni prepričala, ....... laže, krade in uši ima.....pravi pregovor.........haha!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:11 17.junij 2015.

    Ne poznam kaj vse so imel sam nekaj mi pravi da Vita ne govori resnice. Nekaj mi ne štima v tem kar je povedala. Zgleda da se še lagat ne zna. Mogoče da kakšnega otroka lahko celo prepriča s svojimi ...prikaži veči lažmi, sam mislm pa da vsak k ima vsaj kanček inteligence vid da laže.

  • c1305166 10:15 17.junij 2015.

    Nekdo tu je patološki lažnivec, saj se zgodbi čisto preveč razlikujeta in oba sta vanji zelo prepričana.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.