Slovenija
124 ogledov

Barcaffe: Med Slovenci najmočnejša znamka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 12:39 23.februar 2017.

    Teoretično težko rečemo da so to "domače" blagovne znamke. Npr. Argeta, Cockta, Barcaffe, Radenska, Fructal... Igor Bavčar je tako nesrečen, ker smo vse te znamke "podarili" da ima težave s srcem.

  • Avatar praufo
    praufo 13:49 23.februar 2017.

    seveda je norčevanja na pretek, ampak globalizmu se pa nihče ne upa upreti ... tramp je mogoče zelo konzervativen, kar sploh ni narobe in razmišlja drugače ... preživet je treba in dejstvo je, da nas bo globlizem požrl, na miljone ...prikaži več folka bo ne potrebnih, še več ... ni in če predsednik države ali vlade reče slovenija je prva, to pomeni, da mu je mar za domovino in to pomeni, da bo dal vse od sebe, da bo branil in čuval svojo državo in naredil vse za njeno uspešnost, ... jah lepo bi bilo če bi bilo

  • cogocogo 13:42 23.februar 2017.

    ja res mu je skodovalo ,,no nekako se je le zmazal z evrcki ki jih je pobasa lod prodaje..pardon senkanja hrvatom me pa zanima se ima tudi na hrvaskem kako palaco ali grad ,,

  • izRODEk 12:51 23.februar 2017.

    Vse so črnuharji zjebali, da bi se le enkrat v življenju počutili bolj nemce. Tesla kleribanska zahojena in zarukana!PS: Ne pomnim, kdaj sem nazadnje jedel Milko ali pil kokakolo.

  • izRODEk 12:53 23.februar 2017.

    Še to: koliko delovnih mest vam je dala kokakola ali milka? Koliko šol ali cest, zdravstvenih domov so izgradili?Nič vam ni jasno, zalega črnuharska, nič. Glupi ste ko kurac!

  • Avatar praufo
    praufo 13:43 23.februar 2017.

    globalizem, globalizem ... mislimo na to da bo SLOVENIJA NAJ BO PRVA! (za tiste ki jim to kaj pomeni)

  • Dare Copko 14:00 23.februar 2017.

    najboljša je BAR2000,\s\sBarcaffe.je pa en navaden drek od kave

  • djdj 16:21 23.februar 2017.

    Vsak ima svoj okus, a Barcaffe mi je že nekaj časa najslabša kava.

  • sprehajalec 21:39 23.februar 2017.

    Ker imajo penzionerji denar zanj, navajeni so ga pa iz socializma. Drugi nimajo denarja....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.