Slovenija
101 ogledov

BBC: Slovenija bi izgubila največ

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 16:53 02.julij 2015.

    No, če pa ga ne bi dali, bi nas pa nemške in francoske banke, ki so dejansko pokasirale praktično skoraj ves ta denar, kako drugače pritisnile. Saj konec koncev ni, da smo imeli kaj dosti izbire. Oz. izbira bi bila, ...prikaži več če ne bi imeli nevretenčarjev na dosedanjih vseh vladah.

  • samo.jst 07:36 03.julij 2015.

    Določene države EU so pomoč Grčiji odklonile... so prejeli kakšne sankcije? Ah, dajte no. Tudi sami smo imeli odlično možnost, da bi naredili isto, še celo boljše/bolj pravno sprejemljivo izhodišče smo imeli kot drugi, vendar ne... Takratni državni zbor in ...prikaži več začasna vlada je potrdila in sedaj smo na čelu napačne lestvice. Točno se ve kdo je podpisal... in ne dragi faraoni, med njimi ni bilo ne Cerarja ne Mramorja.

  • puksicd 12:05 02.julij 2015.

    Hahaha, kaj te Cmerar obvladuje ... Verjetno spoved, ker ga vidijo pri maši pogosteje kot Janšo. Sicer pa bluzi u tri krasne. Bebec.

  • dragec 14:26 02.julij 2015.

    Misliš na Janšin sprevod, kako bi bilo lepo

  • mph 16:52 02.julij 2015.

    Nas, Grke in ostale tlačane lahko rešijo še samo kose in vile.

  • JohnSmith30699 19:26 02.julij 2015.

    bodo Amerikoti hitro poslali CIA da najde kakšno kemično orožje in da lahko na hitrico vlado vržejo dol in postavijo svojo

  • legija 21:53 02.julij 2015.

    Ne bluzi, Slovaki niso dali nič, pa je bilo vse v redu, nihče jih zaradi tega ni izpostavljal! Mi smo dali, ker smo riti, pravzaprav je bil največja rit Pahor, ki se je delal frajerja pred evropskimi birikrati, češ, če ...prikaži več vi ne morete bomo pa mi dali. Tipičen aparatčik jugoslovanske partijske šole, "narod če sve ovo pozlatiti!"

  • Ferluci 14:24 07.julij 2015.

    levaki prav gotovo ne!

  • Ferluci 14:25 07.julij 2015.

    Očitno ti je tvoja presvetlost skurila možgane.

  • Ferluci 14:26 07.julij 2015.

    Levaki so bili in konec, kaj drugega pa so po tvojem 'novi obrazi'?

  • Presvetli 14:08 02.julij 2015.

    Najraje bi vedel,da grki izstopijo in da vidimo kaj bo veleumna EU pogruntala. Dali so jim kredit katerega nikol ne bodo v stanju odplačat po Burleskinem napotku in bodo večno v sužnjelastništvu kakor mi. Določili so nam koliko tovarn mora ...prikaži več propast,da bodo nemci,francozi lahko nemoteno poslovali. To sedaj želijo tudi od Grčije. Sedaj jokajo naši vrli veljaki,ker bodo izgubili denar na katerega so računali,da si bodo razdelili. Meni je vseeno al vzamejo ta denar naši ali pa grki,jaz od tega nič nimam. Grčija odloči se za odločen NEE!

  • carli17 13:21 02.julij 2015.

    Paj Cerar in JJ nimata stem nič tisti,ki so bili tako navdušeni ,ko so dali denar so pa še na višjem položaju !!Kružanič in Pahorko sta pa tiho kot riti !!!in kaj to saj bomo že slovenske ovce še to požrle

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.