Svet
12 ogledov

Begunci najavili gladovno stavko

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dušan Ahlin 12:54 23.februar 2016.

    Mene ne gane njihovo izseljevanje, sem poslušal te migrante kako se lažejo, jih vpraša novinar če ima dokumente in kaj mu odgovori: je vojno, nisem mogel vzeti dokumentov, halo, je bila v Sloveniji vojna, smo imeli cela družina dokumente vedno ...prikaži več pripravljene v kovčku in ko smo bili v zaklonišču, so bili ti dokumenti z nami, tako da ti lažnjivci naj kar gladovno stavkajo.

  • h3o 13:05 23.februar 2016.

    čejih nima, laže lahko zaradi tega, ker sirijci poznajo izdajalce. In logočno da izdajalci nimajo dokumentov

  • Avatar olor
    olor 13:19 23.februar 2016.

    Naj gladovno stavkajo, bodo prihranili pri stroških

  • Avatar Leon
    Leon 13:24 23.februar 2016.

    Glavni krivec za eksodus so ZDA in njeni lakaji !

  • Papaja Popi 13:43 23.februar 2016.

    Resnica o emigrantih.http://klip.si/video-to-je-resnica-o-beguncih-ki-si-jo-je-ogledalo-ze-preko-5-milijonov-evropejcev-12937

  • JT_Thomas 15:46 23.februar 2016.

    No, če bi kaj poznal islam in zakaj se širi, ne bi tega napisal...

  • JT_Thomas 16:02 23.februar 2016.

    Tam se koljejo še izpred časa, ko je Kolumb odkril Ameriko.

  • Dolfi 18:51 23.februar 2016.

    Naj jih nahranijo z svincem!!!

  • Dolfi 18:52 23.februar 2016.

    Musli ne seri!

  • Dolfi 18:54 23.februar 2016.

    To je njihova folklora!Na demokracijo so elergični !

  • samo.jst 08:18 24.februar 2016.

    Nihče se ne bi čudil, če bi se slovenec nekako vsedel na letalo za ZDA, tam pa bi ga zaradi pomanjkanja vize na njegove stroške posedli na prvo povratno letalo in poslali nazaj... Zakaj naj bi bili tile prišleki izjema?

  • dragec 12:31 24.februar 2016.

    Tvoja je sigurno ogrožena, tvoja žena bo pa vesela, ko jo bo mlad musliman dobro na....tegnil.

  • Žurnalček 17:59 03.marec 2016.

    Jaz sem čist preč , k bodo musliči gladovno štrajkal ! Evo grem koj dohtarju po tablete za umiritev !

  • Žurnalček 18:00 03.marec 2016.

    To je še v redu , ampak mislim , da se bodo prej lotili tebe moj Dragec !

  • Žurnalček 18:02 03.marec 2016.

    Da vama bo lažje . Beegunci bežijo pred Asadom in ker so živeli pri ISIL-u nimajo že 5 let veljavnih dokumentov in zato stare nočejo kazati !

  • Vesna Dolšak 22:57 04.marec 2016.

    Hahahaha, Jaz sem si že nabavila Persen, da se malo umirim, ker bodo Afganistanci gladovno stavkali. Joooj!

  • Vesna Dolšak 22:59 04.marec 2016.

    Zanimivo je, da dokumentov niso vzeli oz. so jih izgubili, niso pa izgubili mobilnih telefonov in šopov denarja. Res zanimivo.

  • samo.jst 08:14 24.februar 2016.

    Naj se izvajajo veljavni zakoni in to za vse! Mejo lahko prečkaš če imaš urejena vsa dovoljenja oz. če lahko dokažeš da si begunec. V slednjem primeru, se prepustiš EU birokratskim mlinom. Zakaj bi podlegli izisljevanjem? Ilegalni imigranti niso nič ...prikaži več posebnega in so stalnica že leta in leta. Vse je predvideno, zakaj torej odkrivati toplo vodo?

  • Avatar čavez
    čavez 20:57 23.februar 2016.

    To islamistično drhal je treba iztrebit iz Evrope drugače je ogrožena naša in bodočnost naših otrok.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.