Slovenija
81 ogledov

Begunski vlak: Makedonija - Avstrija

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 18:56 09.februar 2016.

    Če bo tako kot praviš da Avstrija sortira gredo direkt nazaj v Makedonijo kjer so bili prvič poisani itak pa se ve da je cmerar prodal Slovenijo in bomo imeli vso to golazen tukaj

  • malonaokoli 06:32 10.februar 2016.

    in ravno to bo problem v EU, ker državljani ne razlikujejo bosanskih muslimanov od iraških, libijskih,afganistanskih,iranskih,palestinskih...oni se med seboj že stoletja sovražijo,vojskujejo, žalijo, posiljujejo...in evropejci mislijo, da bodo ti isti ljudje mirno sobivali s sovražnikom No 1 v bloku, domovih, ...prikaži več centrih.Naivnost nima meja.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:26 09.februar 2016.

    Pol pa svizec zavije čokolado in gre na vlak za Makedonijo?

  • Papaja Popi 14:52 09.februar 2016.

    Bilo bi prelepo, da bi bilo res.

  • Avatar olor
    olor 14:55 09.februar 2016.

    Že zdavnaj sem v komentar napisal: naj v Turčiji jih natovorijo na ladjo in naj jih peljejo v željeno državo. Ne pa da se mučijo čez celi Balkan in s tem tudi nam delajo nepotrebne stroške.

  • Tupamaros 16:01 09.februar 2016.

    Nekdo obnavlja "Od Vardara pa do Triglava". Upam, da te slovenski levičarski beboti ne bodo zaradi notranjega upora na to pristati.

  • Papaja Popi 17:37 09.februar 2016.

    Levi ali desni.Nekdo hoče res obnoviti Jugo.Pri tem barva ni važna.Jugonostalgikov je preveč.

  • Žurnalček 14:12 10.februar 2016.

    Men je vseen , tud če jih peljejo putevima Aušvica , sam stran in brez nas !

  • Žurnalček 14:08 10.februar 2016.

    V Ameriko , pa naj zopet enkrat po Vietnamu , doživijo begunce !

  • drejca1 15:06 09.februar 2016.

    Aha....in Avstrija bo potem sortirala...ti greš, ti ne greš....in nazaj v Slovenijo. Malo morgen !

  • h3o 15:11 09.februar 2016.

    Tile na vladi bi še nemce spustili v državo leta 45 al kdaj že...Kje ste izgubili občutek za okupatorja? Nekako ne gre mi to skupaj z proslavami za osvobajanje, medtem ko spuščamo v slovenijo ljudi ki prezirajo demokracijo, svobodo govora itd

  • MihaMB 19:53 09.februar 2016.

    Ali jih sprejema in popisuje vsaka država posebej, ali pa jih peljejo "putevima AVNOJA" je samo stvar logistike...če se ti malo mučijo na poti, mi je popolnoma vseeno. Tudi jaz se moram vsak dan znova mučit, da jaz in moja ...prikaži veča družina preživimo. bolj zanimivo je vprašanje, kaj se bo zgodilo nekega lepega dneva, ko bodo zahodne države rekle, da je s sprejemanjem teh ljudi konec....ker, oni bi še kar prihajali k nam v Evropo...smo jih lepo sprejeli in jim tu paše..vedno bolj.

  • Žurnalček 14:17 09.februar 2016.

    DJa pol boste pa take vlake v katerih bodo preživeli 48 ur , kar na odpad peljali ! Tale Hrvat ima kupljeno diplomo in govori čiste traparije! Saj bodo na vlak skakali na njegovi poti in čakanjem pred signali , ...prikaži več vsi tisti , ki so že zavrnjeni ! Boste vagone mogoče pečatili ? Ja pol boste moral tudi okna . Edino z vojaškimi transportnimi letali se to da izvesti elegantno . Imate AN -225 brez sedežev , ki sprejme čepečesedečih1500 ljudi , za let bi pa potreboval 2 uri .

  • popokatopetl 15:03 09.februar 2016.

    Prelepo? Meni se zdi da je to edina razumna rešitev, če jih že sprejemajo. Problem pa je, da je vseh beguncev ki bi želeli normalno življenje na zahodu preveč, da bi se to sploh lahko izšlo. In da je izselitev ...prikaži več države za potrebe vojnih iger popolnoma nesprejemljiva, kar bi morala EU precej bolj glasno izpostavit, zlasti svojim domnevnim zaveznikom. Mogoče bi morali organizirati ladje za prevoz beguncev z avtopilotom v njihova pristanišča.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:03 09.februar 2016.

    Ma kaj me briga transport. Vi rajš povejte če so se ciljne države končno zorganizirale kako uvest begunce v zahodno kulturo in delovni trg, in izgon tistih ki bodo odklanjal bistvene značilnosti tukajšnje kulture in spoštovanja.Naša mornarica na Triglavu ...prikaži več je lepo povedala da jih imigranti najprej nočejo upoštevat da bi pustil da imajo prednost najprej ženske in otroci. Potem pa gre posadka stran od čolna in tistih ki ubogajo je že velika večina. Potem ko vidijo da še vedno niso vsi gredo še enkrat stran..in v tretje glej no glej vsi moški migranti pridno počakajo da gredo najprej ženske in otroci. Torej vse kar je treba je mal korenčka pa palice. Magar če enga psihologa najamete ne bo škode pa se hitro lahk vcepi kako se je treba obnašat do žensk, kako biti spoštljiv tud do kultur ki ti niso blizu, kako morajo suniti bivat z šiiti v miru in se ne zmerjat in tako naprej. To se vse da narest! Se pa strinjam da če se nič ne bo naredil v zvezi z imigranti in se jih bo sam parkir

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:03 09.februar 2016.

    To se vse da narest! Se pa strinjam da če se nič ne bo naredil v zvezi z imigranti in se jih bo sam parkiral v enem kampu pa dajal dnar da to ni prav in da bo to ratal ...prikaži več lahko nevarn geto. Oblast v Nemčiji pa Avstriji bi blo treba mal zbudit iz sna. Lepo je da se pomaga ampak more bit en sistem vzpostavljen ne pa krneki...k če je vse kar država zna sam to da parkira imigrante v geto potem je to res ena žalost od države.

  • MihaMB 20:00 09.februar 2016.

    Vsak, ki je kadarkoli živel vsaj v bližini muslimanov (pa se tem ne mislim "evropeiziranih" bosanskih muslimanov) ve, da se nihče izmed njih sploh ne trudi, da bi se popolnoma vklopil v okolje, v katerem živijo. Njihova edina povezava z ...prikaži več državo, v kateri živijo so državne ustanove, v katerih pridobivajo X različnih socialnih transferjev za svoje velike družine. Živijo v zaprtem krogu svojih ljudi, z drugimi se ne povezujejo in jih skoraj sovražijo.Vse ostale razlage so zgodbice za lahko noč..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.