Slovenija
4388 ogledov

Bešič Loredan s tem še naprej nagaja Golobu

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:21 02.avgust 2023.

    A niso v svobodi govorili kako so vse svoje člane preverjali če so opravilno sposobni? Bešič Loredan je eden izmed intelektualne sile ki je že blizu poneumljenih.

  • leonardo 13:26 02.avgust 2023.

    Loredan, ali ti je tega treba? Vso svojo inteligenco si pokazal s tem. Mislil sem, da imaš možgane in dostojanstvo!

    • Grof 14:12 02.avgust 2023.

      Celá država nori, kje je Loredan, kaj se dogaja z revežem, je še živ, je kje polomljen, kar tako, nobene sledi za človekom, Golob, zgani se , tudi pse angažirat, pa gremo v strele , .... Najbolj ga pogreša Janković, ki je >..

    • lojs 17:22 02.avgust 2023.

      kaj mu je tega treba? tip ima pač prehud ego, ki ga vleče v višave, dokler ne strmoglavi ... marsikdo bi potreboval kakšen nasvet , preden se poda v politiko, kjer ni prostora za osebne strasti in frustracije

    • leonardo 18:46 02.avgust 2023.

      lojs bravo, zato so pa na listah vedno eni in isti ljudje, ki imajo visok ego in bolj malo v glavi! Le kdaj se bo to spremenilo in bodo vladali možgani ?

    • lojs 19:56 02.avgust 2023.

      če si kaj bral o sokratu, je on že takrat govoril o tem, da demokracija lahko vodi v eno veliko negotovost ali tudi pogubo, pa verjetno ni bil prvi ... vse je pač odvisno od volivcev oz. od naroda ... ...prikaži več pri nas velik del pač ne razume kaj je sploh demokracija, zato bi bila mogoče (za nekatere) boljša diktatura, kot nekoč ... no, potem smo pa tam - iz dežja pod kap

  • Facja 13:35 02.avgust 2023.

    Berem to novico o Loredanu na Siol, RTV in 24 ur...mainstream mediji po nalogu tokratne vladajoče partije Svoboda tolčejo po Loredanu. Ničkolikokrat smo to videli v režiji SDS in njenih medijev. Ljudje, Loredan je toliko kot ti in jaz. Zakon ...prikaži več o splošnem upravnem postopku ZUP ima natančno sprocesirano vročanje. Zakon omogoča Loredanu, da ne dvigne. Se bo pač 15 dan od oddaje obvestila o pošiljki štelo, da je vročena. WTF, to so Loredanoce človekove pravice. Kaj vam je?

    • Facja 13:37 02.avgust 2023.

      Ali se boste zaradi hujskaštva medijev odrekli svojim zakonskim pravicam? Ne nasedajte, Svoboda je morda bolj svobodna od SDS, ampak še zmeraj qurac. In mi imamo pravico biti kritičen do nje.

    • mina6 16:33 02.avgust 2023.

      Resetiraj se

    • Facja 16:56 02.avgust 2023.

      mina6, poleg žaljitev, napiši še zakaj naj bi se! nisi sposoben/a vsebinskega komentarja? loredan ni dvignil, pa kaj potem. koliko od nas je kdaj dobilo kazen za napačno parkiranje in tudi nismo dvignili, pač je bilo puščeno v kaselcu in ...prikaži več po 15 dneh vročeno. mi vsaj kaselc imamo, eni pa še tega ne.

    • lojs 17:19 02.avgust 2023.

      kaj je tebi, da pišeš gluposti, očitno smo vsi nepismeni al kaj ... koj kurac koga briga ta tvoj zup ... kaj bo pa potem? če imaš preveč časa , da maš vse to naštudirano, začni prodajat svoje nasvete , ...prikaži več da bo vsak nekaj koristi od tebe, bedak

    • Facja 18:13 02.avgust 2023.

      no vidiš, sds-ovci z več nicki bombardirate "navadne" komentatorje, če ne tulijo z vami v rog. ne trdim, da si nepismen, saj si spravil skupaj nek stavek. je pa res, da bister pa ravno nisi, kot jabolčni sok.

    • lojs 18:26 02.avgust 2023.

      ma lej, če ti mene podjebavaš, zakaj ne bi še jaz tebe ... evo, človekove pravice

    • Facja 20:12 02.avgust 2023.

      lojs, najprej moraš biti človek. potem obveznosti (odgovornost) in z roko v roki pravice.

    • lojs 20:31 02.avgust 2023.

      lepo je biti KULTUREN človek, ni pa nujno ... moj odziv je pa moja pravica, dost filozofije!

  • mina6 16:35 02.avgust 2023.

    Ooo, strahota, kako nagajajo vladi vsi po vrsti...MEGLA!!! ZADAJ PA DIVJA PRIVATIZACIJA ENERGETIKE ZA GOLOBA!!!!

  • lojs 14:31 02.avgust 2023.

    v tej državi je praksa , da mediji nabijejo ven zadevo, ki je minornega pomena ... tip je dobil v podpis odstopno izjavo, sramotno do konca, da ne govorimo o opravičevanju šerifo in še kaj ... medtem ko rabimo pretočnost ...prikaži več cest in vsega prometa, se bomo ukvarjal z nekim pločnikom ... imamo divjadi neomejeno, pa še to je treba zaščitit in zato se bomo ukvarjal z nekimi podganami ... tv voditelj na rtv se celo hvali , da je dal podpis za zaščito te golazni ... res uravnotežen slovenistan bedakov

    • atamama 15:37 02.avgust 2023.

      Lojze, končno en pameten komentar.... za leve in desne

    • Facja 16:53 02.avgust 2023.

      madona, še sam sem presenečen! lojs, a imaš novega distributerja z novo robo?

    • lojs 17:08 02.avgust 2023.

      jebi se!

  • lojs 20:27 02.avgust 2023.

    medtem ko je loredan že skoraj na seznamu pogrešanih oseb, se je baje en dohtar javil in pisal holobu, da bi bil rad minister ... zanimivo!, pa ravno sedaj, ko je čas dopustov bi bil nekdo rad minister ... sploh ...prikaži več ne vem kaj bo počel in kaj pričakuje in zakaj bi se še on rad ponižno opekel

  • Avatar Leon
    Leon 15:19 02.avgust 2023.

    DBL je pokazal svoj pravi obraz .Kdo bo še verjel doktarjem na besedo?

  • Ender3 14:04 02.avgust 2023.

    Loredan je res zdravstvenega denarja ne/vreden..Huda blamaža tudi za GS. Eni in drugi vsi so isti..Politika je hudo pokvarjena zadeva.

    • lojs 14:48 02.avgust 2023.

      kdo je to "eni in drugi vsi so isti" ... zakaj pa potem folku serješ tukaj gor, če je po tvojem tako kot je, vsi isti ... tukaj gor smo nekateri komentatorji-ljudje, ki smo kritični do oblasti in nikoli ne ...prikaži veče veš kdo je v kaj vpeleten , da ne govorimo o tem , da je celo plačan, po tvojem ... plačan zato, da napiše komentar? ... ja logično

  • Plavi-mil 14:30 02.avgust 2023.

    Zakaj naj bi nagajal? njegova pravica je sli dvigne ali ne, poln kufer vas imam , vse od MSM prestitutov do spodnjih komentatorjev , kje so pri vas človekove pravice, veljajo samo za posvečene kajne, ko dobite befel za rafal ...prikaži večl ba nekoga, za vas človekove pravice ne obstajajo

    • Facja 16:58 02.avgust 2023.

      točno to!!!oćitno eden redkih, ki razume. Pač ni dvignil, ZUP to dopuča. Kaj pa če je Loredan šel za kak mesec na doust, ker ima pol q vsega? In ravno to mu zakon omogoča. Nič ne nagaja. Če ne bi ...prikaži več imel kaselca ali premajhen kaselc, bi nagajal.

    • lojs 17:16 02.avgust 2023.

      pač se mu ni dvignil ... njegova pravica

  • Naklonsky 07:46 03.avgust 2023.

    Zanimiv primer golobizma pri reševanju zdravstva!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.