Magazin
37 ogledov

Big Brother: Mirelini domači se studiu izogibajo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 15:01 02.maj 2016.

    tudi sama ne gledam tovrstnih oddaj. Vidim pa naslove in kdaj kaj prečitam. Je pa več kot očitno, da gre pri vsem skupaj za hude psihične zlorabe ljudi. Najbrž v show jemljejo samo psihično labilne osebe, sicer pa nekdo normalen ...prikaži več se v takšne zadeve sploh ne bi spuščal, zaradi denarja pa sploh ne. Ta ženska se mi pa resnično smili. Njen najbrž že tako nizek IQ je bil zlorabljen v komercialne namene in za zaslužkarstvo neke Tv hiše. Fino bi bilo res, da bi se kakšen odvetnik malo pozabaval s tem.

  • endrug 20:41 02.maj 2016.

    Ona rabi pozornost.

  • glicinija 14:07 02.maj 2016.

    če je to res, kar berem, jo naj peljejo po Zaloški, pred obvoznico pa desno.

  • stilist 15:30 02.maj 2016.

    Ona rabi toplino in varnost, pop pa to izkorišča za svoje pritlehne namene. Bilo bi pošteno, da ji dajo nagrado in pošljejo domov.

  • KOJAK 16:10 02.maj 2016.

    Kdo bo odgovarjal, če si bo po koncu šova kaj naredila!

  • tecumseh_1975 16:59 02.maj 2016.

    Adolf je že vedel zakaj je take pošiljal kamor jih je.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:46 03.maj 2016.

    Ti si psihopat. Psihopati nimate usmiljenja.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:48 03.maj 2016.

    Men se ženska smili. Sej ne rečem si je tud sama kriva ampak vseen no. Preveč se spravlja nanjo pa s tem poskuša delat lepe. Naši politiki so še vedno 100x huj kt ona kdrkol bo. Pa se 100x manj na njih spravlja.

  • Majazmaja 12:32 02.maj 2016.

    In kdo naj bi jo čakal? Partner, kateremu je natikala roge pred celo Slovenijo? Starši in sorodniki, katerim je priredila tako sramoto, da se komaj prikažejo iz stanovanja? Prijateljice, za katere bodo sklepali, da so enakega kova kot ona ('Povej ...prikaži več mi, s kom se družiš,in povem ti, kdo si!)?Lepo vas prosim ... Pop TV naj kar najame eno garsonjero in taksista, da jo bo odpeljal tja. Žal se mi ne smili. Je odrasla ženska, odgovorna za svoja dejanja. Posledice pa bo morala nositi sama. Žal mi je otrok ...

  • jakec1575 14:32 02.maj 2016.

    Ne gledam in ne berem calnkov na to katastrofo od programa. Vem pa nekaj. Psihologi svetovalci pop tv so vedeli, da se to lahko zgodi. Popt tv in Čakarmiša bi moral en odvetnik pro bono tozit za tole in iztozeno ...prikaži več dat za zdravljenje. Kljub podpisanem sogalsju v pogodbah. vsakega sranja iz zda pa ni treba uvozit. Čakarmiš, karma je prasica. Tudi tebi se bo vrnilo. BB ali karkoli je ze to pa bi morali prepovedati. To ni samo poneumljanje ljudi, ampak psihicno nasilje. Čeprav gre za privatno komercialno televizijo deluje v javni sferi in odgovarja za svoja dejanja. Upam, da bodo tokrat. Čakarmiš, ti pa si se 1x dokatzal, da si kreten. z vso svojo lazno poduhovljenostjo. Navaden kreten. Srecno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.