Magazin /magazin/vip
101 ogledov

BigBrother Tomaž našel avto: "Strgal mu bom roke"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zipo 10:45 09.januar 2016.

    slavni Slovenc????? kdo je sploh še slišal za tega tipa? in 5 dni ni opazu kraje avta!!!??? Po moje je bil koma, pa pozabu, kje je parkiru 20 let star avto, k je res vredn kraje

  • marabunta 11:19 09.januar 2016.

    kdooo???....a ja, če ne gledaš šovov, ne moreš vedet kdo je slaven

  • stilist 11:22 09.januar 2016.

    Hudo slaven, ko še nisem slišal zanj.Staro rjavino pa so verjetno naložili delavci DINOS-a in odpeljali na odpad.

  • Žurnalček 13:59 09.januar 2016.

    Zgleda da res , kajti ne more objaviti reg. številke avta , ker tablic gor sploh blo ni ! 19let star Azijec , je samo še en kup rjavine !

  • Papaja Popi 14:28 09.januar 2016.

    In koliko je plačal, da so mu to starino rjavo odpeljali ?Nagrada pa eno pivo..............

  • janban 14:48 09.januar 2016.

    Te avtomobili so pa zelo redki, večino je že pobrala rja. Naj "slavni Slovenec" preveri če tudi njegovega avta ni pobrala korozija!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:43 09.januar 2016.

    Če se to men zgodi se ne bo noben ukvarjal z mano pa se brigal za mojo težavo. Vse kar bo bo kaj...policija bo naredila zapisnik in konec zgodbe.

  • valerijakregar 20:35 09.januar 2016.

    ne moreš verjeti, da se tudi strojani lahko obnašajo ekološko.

  • tomaz 20:35 09.januar 2016.

    No moje mneje...to j tko..če se o nekomu ne piše več in ni več zanimiv, se pa mal medijsko poskrbi, da se ga ne pozab...saj takih zgodbic poznamo mnogo iz preteklosti....pa mimogrede na spletni strani policije nisem našel zapisa o ...prikaži večo njegovem ukradenem avtu. Jih je pa kar nekaj drugih, ki pa niso našli prostora v zurnalu24...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:55 09.januar 2016.

    Sej avto ni za drugaam,kot za na odpad,zgleda,da so se lopovi začel obnašat ekološko?

  • manch 21:01 09.januar 2016.

    Ma ja, Jeraj bo potrgal roke, ja..... :-)Sicer pa ne vem, kdo bi sploh ukradel takšno garo..... Najbrž jo je sam zapeljal na odpad in spravil v žep 100 evrov.... bolje to, kot da mu ga rubi stečajni upravitelj.

  • pikijakob 21:20 09.januar 2016.

    pa sej so mu uslugo naredl ko so mu kripo odpeljali, mu vsaj ni treba za olje zapravljat ko ga tolk požre. pa še boljši zrak je bil v ljubljani te dni. verjetno zaradi te kripe.

  • bingo11 21:52 09.januar 2016.

    Bumbar vseh Bumbarjev. Avto je že sodil na Odpad, sicer ga tat ne bi odpeljal tja!?!

  • crvit 11:23 09.januar 2016.

    Ajde zej je že vsak slaven kdor nastopi v kakem šovu ne ga lomit,po moje se ga je napil pa zadrogiral in je nasploh pozabil kje je avto parkiral

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 17:41 09.januar 2016.

    Ta lumen ima od zdaj naprej zazihrane nastope v vseh slovenskih vzgojno-izobraževalnih resničnostnih šovih, ker ravno take tam potrebujejo za plemenitenje že itak inteligentnega slovenskega naroda.

  • Avatar @narhist
    @narhist 20:24 09.januar 2016.

    Sem vesel za fanta, čeprav ga ne poznam, da je avto našel in upam, da bo res sproti javljal, kaj se bo dogajalo. Od vas pa pričakujem, da boste to tudi ažurno objavljali. Hvala.

  • smejka 12:32 09.januar 2016.

    Ojej...pa mi smo država slavnih.Veste, zgubila se je mačka ene slavne osebe.Pomagajte prosim! (Ta oseba je nastopala lani na vaškem pustnem karnevalu-zagotovo jo poznate)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.