Slovenija
16806 ogledov

Blejski letak, ki straši kopalce in krši lastni predpis

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 15:56 26.avgust 2017.

    Katerikoli listek, ki ga dobim za brisalec, vržem na tla in se odpeljem. Listek ni moj in naj za njega poskrbi tisti, ki ga je tja dal. Nasploh pa bi morali to početje strogo kaznovati, ker moj avto ni oglasni pano.

    • evelux 16:38 26.avgust 2017.

      Točno če sem avto parkiral uradno proti plačilu na parkplacu potem nima kdo kaj dajat na moje vozilu v najlepšem primeru mu polomim roke avto je moj .....

    • Avatar praufo
      praufo 20:37 26.avgust 2017.

      kar se listkov tiče, sploh tistih v ovojnici, plastični, ja, ni problema vržeš stran ampak sledi izvržba na kar se da, tko da tukaj nisi frajer, seveda ni tvoj avto pano, ampak nahajaš se v območju - coni, kjer so ...prikaži več neki propisi, bohinj, krele moj, tako je to, in če že parkiraš, boš plačal, kaj ti ni jasno, krele moj

    • vzev 21:15 26.avgust 2017.

      @praufo, kdo pa govori o listki, ki so v plastični ovojnici? Govorim o reklamnih letakih, ki je omenjen v tem članku. In tiste bom vsekakor vrgel na tla, ker ni moj in ga tudi nisem želel imeti. Seveda, pa ne ...prikaži več bom parkiral tam kjer ne smem.

    • vzev 21:27 26.avgust 2017.

      drugače, pa tudi če vržeš vstran ovojnico, ki ti jo je dal na avto radar ne dobiš nobene izvršbe, ampak položnico po pošti. Ker tudi radarji ne morejo zagotoviti, da ti ti tisto ovojnico sploh dobil.

  • Avatar praufo
    praufo 20:50 26.avgust 2017.

    bili so drugi časi, bilo je lepo in smo si vzeli svoj košček, majhen košče obale, in skočili v slastno jezero, bilo je božansko in najlepše, ... pa niti ne vem koliko je bila ura, hmm, pozabil, ampak ja, ja ...prikaži več ... sploh se ne spomnim, da bi kdo kaj sitnaril, težil, ... ne, ne sploh nikogar ni bilo in ja ... z eno besedo bilo je lepo ... no danes pa ko je folka preveč, je pa štala

  • Avatar praufo
    praufo 16:55 26.avgust 2017.

    v tej državi nikoli v socializmu žal tudi sedaj redko razumejo, da je treba najprej ponudit in potem kasirat, bled kot bled je pač en velik infrastrukturni problem, ko se do bohinja preko bleda fura vse mogoče, kar nima veze ...prikaži več z bledom, ampak najbrž se ne morejo zmenit, kdo bo spet kje in kdaj pokasiral ... stara zgodba

  • blueone 21:24 26.avgust 2017.

    Bled je zelo lep, samo a je to reklama?

  • maresem 16:11 26.avgust 2017.

    Bled je podoba ene največjih svinjarij in smetišča in je slovenska sramota, ne pa biser. Oglejte samo nekaj Avstrijskih ali Švicarskih mest, pa vam bo vse jasno.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:25 27.avgust 2017.

    To je še ena gesta ljudi katetim smo slovenski turisti nezaželjeni!! Kot izgleda tujcev tudi ne marajo še najlažje jim je vzrti od države denar in nič delati!! Ti vodilni v blejskem turizmu bi morali takoj po izjavi,da smo Slovenci ...prikaži več nezaželjeni izgubiti delovna mesta!! Seveda pa niso saj je v Sloveniji tistim "na pravi strani" dovoljeno vse!!

  • Avatar praufo
    praufo 09:33 27.avgust 2017.

    včasih so jamral, da ni dnarja, čeprav je bil, ampak vedno je blo pri koritu cel kup komolčarjev s partijsko značko, danes, "baje" evropa ponuja obilico keša (ki ga tudi mi plačujemo), pa spet premalo interesa, ker je zopet ograbek ...prikaži več mojstrov, ... največji problem je pa da se ne da tolko pokrast, prepričan sem, da bi se dalo dobiti ves keš za drugi tir od eu, ampak to ni nikomur v interesu, ker nič ne bo kapnilo, eu ma pač taka pravila, sicer bi kradli kot cigani pri vsakem poslu

  • kapibara1 20:00 26.avgust 2017.

    Že ime vse pove: Bled je bled, napram turizmu

  • Laznivi 20:26 26.avgust 2017.

    Ne razumem ljudi ki se vozijo k tej mlaki ??? Tam jih za celodruzinsko kopanje v smradu in parking okradejo za 50 €....le malo naprej v urejeni avstriji na cistih kopaliscih in urejenih kopaliscih se kopamo skoraj zastonj parkirnin vecinoma ...prikaži veča ne poznajo....slovenceljni razumite da bled razen starih razpadajocih hotelov tiste prezvecene kremsnite in oderuskih cen nima nic.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:13 26.avgust 2017.

    Mogoče pa folku končno kapne,da je Bled zlagana podoba raja,saj razen pošvedrane kremšnite in kopanja v greznici na Bledu ni.Hočjo met ekskluzivne goste,venda,vsak ki je enkrat stal v koloni že na AC v Lescah dvomim,da bo še tiščal na Bled.Obvoznici ...prikaži več sta pa itak 40 let prepozni.Dokler ne bo obvoznic bo Bled gnojna jama in kraj za razkazovanje preseratorjev iz cele Slovenije,žal.

  • partizanka 09:13 27.avgust 2017.

    pojdi se kopat v hotel Golf, tam se ti ni treba niti stuširati, kar v cotah lahko plavaš. Seveda, samo če nisi Slovenec

    • blueone 17:29 27.avgust 2017.

      Ne pretiravaj.....velikokrat sem tam, tudi v savni....nikoli nisem takega videl...v savni tečnari že, če nimaš nog na brisači.

  • Skippy 12:45 27.avgust 2017.

    Na Bledu so že čisto izgubili kompas z vsemi temi prepovedi. Pravzaprav imaš več svoboščin, če se kopaš kje na Bližnjem vzhodu. Bled bo kmalu tako zapravljen, kot je včasih bila zapravljena Postojnska jama.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.