Slovenija
594 ogledov

Bo nova urednica Tarče Nataša Rijavec Bartha?

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 17:00 30.november 2016.

    Čas je da nehamo streljati zdravnike. čas je, da zacnemo trkati na vrata tistih, ki so v nekaksni dostojanstveni zasciti nedotakljivih, ceprav niso ne dostojanstveni ne nedotakljivi. Dost bi bilo potrkati po vratih in jih vprasati po zdravju. Ne pa ...prikaži več da narod strelja nedolzne zdravnike, po moznosti tujce. Jaz brez tezav takim v faco recem kaj so in sem ze. Naj zacutijo, kako je, ko te skupnost zaradi kraj izloci. Zakaj bi se oni se naprej po banketih sprehajali. Imena so znana. Ne govorim o nasilju, govorim o dnevnem opominjanju, kje je moj denar, ritnaluknja??

  • Milan Novak 11:32 30.november 2016.

    Ali so to zahtevali strici iz UDBE ?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:59 30.november 2016.

    Če negdo vrta do resnice ,te odrežejo.To je jebena RTV.In tole gamad pokvarjeno moraš še plačevat na silo.

  • Plavi-mil 12:03 30.november 2016.

    A, je premalo levosučna?

  • kuki11 13:13 30.november 2016.

    Po zadnjih odmevnih oddajah, se mi je dozdevalo in sem pričakoval podoben ukrep. Škoda za ekipo, ki je s trdim delom na spolzkih tleh, utirala pot resnici. Upam, da bodo imeli nasledniki podoben pogum in energijo. Tem še zdaleč ni zmanjkalo.

  • valerijakregar 14:26 30.november 2016.

    vzrok je tukaj :https://www.portalplus.si/1887/tarca-2/delite s prijatelji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • valerijakregar 14:28 30.november 2016.

    sem optimistično računala, da bodo prej odstavili harija furlana !!!!!!!!!!!!!!!!ZA NAŠ DENAR GRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • valerijakregar 14:30 30.november 2016.

    zgoraj umikam besedico - prej .

  • rogixl 16:28 30.november 2016.

    Izgleda da so stvari ušle izpod vajeti. Preveč resnice je priplavalo na plan.

  • MihaMB 19:03 30.november 2016.

    Nisem niti levi, niti desni. Zdaj pa ne morem, da ne rečem: Pa banda jedna komunistična..

  • Pepe007 15:34 30.november 2016.

    Pluralnost javnega medija po slovenskem receptu. Določiš pod krinko hmm enakopravnosti ali ne vem česa še, o če se sme javno govoriti. In ob tem je treba to sranje še plačevati.

  • cogocogo 15:52 30.november 2016.

    in to sranje se placujemo ,,do kdaj ????????

  • valerijakregar 17:14 30.november 2016.

    pa še btw, če že zgoraj omenjate tednik mladina :https://www.portalplus.si/686/kapitalizem-hrani-mladino/zanimivo da so sponzorji le-te pravzaprav veja dobaviteljske mafije iz zdravstva, če pogledate moj spodnji link.:https://www.portalplus.si/1887/tarca-2/

  • Ferluci 18:29 30.november 2016.

    "po informacijah Mladine.." malo preveč je vpliva te "Mladine" na TV. To bi spremenili - in poročali vsaj malo bolj objektivno.

  • Jagijagi1 12:38 30.november 2016.

    RTV takoj ukinit!

  • janez-ne-jansa 12:38 30.november 2016.

    Kako dolgo še bomo mirno gledali vse te odstavitve pa laganje in kraje???

  • nergač 12:59 30.november 2016.

    "...naj bi na nacionalki pripravljali združitev oddaj Tarča, Globus in Točka preloma, "he he , ta združitev spominja na združitve podjetij, ko ponavadi iščejo t.i. "sinergijske" učinke. Verjetno jih iščejo tudi na RTV, saj jim bo denarja ...prikaži več vedno premalo, pa četudi bi od vsakega Slovenca na silo pokasirali še enkrat toliko kot zdaj. Prava gnojna jama in javna hiša tale javni zavod, ki usmerja slovensko zavest in filtrira informacije.

  • nergač 12:59 30.november 2016.

    "...naj bi na nacionalki pripravljali združitev oddaj Tarča, Globus in Točka preloma, "he he , ta združitev spominja na združitve podjetij, ko ponavadi iščejo t.i. "sinergijske" učinke. Verjetno jih iščejo tudi na RTV, saj jim bo denarja ...prikaži več vedno premalo, pa četudi bi od vsakega Slovenca na silo pokasirali še enkrat toliko kot zdaj. Prava gnojna jama in javna hiša tale javni zavod, ki usmerja slovensko zavest in filtrira informacije.

  • sprehajalec 13:03 30.november 2016.

    Zdravstveni dilerji verjetno niso bili zadovoljni z zadnjima dvema, Pa so ukrepali....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.