Slovenija
116 ogledov

Bodo pismonoše stavkali?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 07:42 18.april 2015.

    Haha zdej bi pa stavkal ane?? Par mesceu nazaj ste po gostilnah visel pa se ga nacejal, zdej ko pa rabite imet sledilne naprave pri sebi in vam vsakodnevno dajajo za pihat ko se vrnete in raznasanja je pa use ...prikaži več narobe ane????In 58ur na tedn ni nic pretreslivega!!! 5 dni nardis po 2 naduri in pol se v soboto delas ceprou ni tvoja delavna in je!!! Se predobro se vam godi za razliko od kaksne druge firme!!!!!!!!!!

  • Papaja Popi 08:36 18.april 2015.

    Poštarji so res garači.Delajo v lepem in slabem vremenu.Naj pojde vsak v dežju, mrazu in snegu ter vročini po njegovi poti in preživi en dan z njim pa se bo videlo kdo bo to zdržal.

  • d 08:59 18.april 2015.

    asploh delajo 8 ur za kokr so placani ? nadure ? lepo vas prosm !

  • d 10:01 18.april 2015.

    en len poštar mi je minus fuknu, enivej, vsi zaposleni v javni upravi bi mogl met 50% plače tistih v gospodarstvu, to bi blo edino logicno

  • dragec 10:30 18.april 2015.

    ti si en Drek od d.....ja

  • demetrio 12:14 18.april 2015.

    Prosim, da se v bodoče vzdržite takih komentarjev, če ne poznate razmer na Pošti. Z veseljem vas vzamem na dostavo za en dan pa bomo potem videli kako bo vaše mnenje.

  • demetrio 12:16 18.april 2015.

    Od kdaj pa je Pošta v javni upravi? Bi res prosil za obrazložitev tega.

  • demetrio 12:18 18.april 2015.

    Prosim, ne pisat neumnosti če ne poznaš razmer od znotraj.

  • demetrio 12:20 18.april 2015.

    Daj napiši mi kje ti delaš? Res sem radoveden kdaj si naredil kako naduro.Nekateri delamo tudi kaj več kot 8 ur ko je potrebno.

  • Timi Frangež 22:03 18.april 2015.

    A ti misliš da poštar samo do tvojega bloka prelje pošto pa gre spat domov, kekec?^^

  • Nataša Berlak 08:48 06.maj 2015.

    4krogci

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:03 19.april 2015.

    Pismonoši stavkali ali pismonoše stavkale nikakor pa ne pismonoše stavkali. Kje imate lektorja?

  • Klemen Erpe 11:18 18.april 2015.

    Haha vi ne veste kako je bit poštar. Sem 7 let delal pa sm zaradi pritiskov in izvajanje mobinga in vsega pristal na T A B L E T I H . Nazadnje sem pa odnehal in dal sam odpoved, ...prikaži več in se zaposlil drugje. Če si zaposlen na pošti je pomembno, da maš kar svojega odvetnika, ker ti P A R A Z I T I zmeraj kej najdejo, da te lahko J E B E J O. Pa plača 700 evrov, da si non stop pozim na mrzlem pri minus 15 in v čevljih, da ti premočjo tu ni lušno. Sicer pa itak pravjo, da ljudje čakajo v vrsti pred pošto za zaposlitev. Morda že res, vendar po mesecu dela na POŠTI slovenije ugotovijo, da le ni vse tako rožnato kot se zdi. Pejte pa probejte. Jst sm odnehal, saj mi je mar za moje zdravje in živce. Čeprav sem jih nekaj že pustil na Pošti slovenije. Res iskreno hvala G O L A Z E NssP A R A Z I T S K A

  • Matjaž Šincek 13:20 18.april 2015.

    En sam "d" je potreben, da se naredi najpametnejšega med vsemi in, medtem, ko čaka, da mu poštar prinese do vrat socialno podporo, zganja totalni cirkus na račun nas, ki delamo zato, da se njemu ne da v net napisati ...prikaži več niti celega svojega imena.Malo mi je mar, koliko ur čez zakonsko normo delajo tisti, ki jim je par tisoč evrov na mesec premalo.Dejstvo pa je, da nas je v tej državi velikooooo, ki delamo več, kot je zakonsko določeno, za manj, kot bi morali zaslužiti. Zato, da se neki paraziti na forumih usajajo, da poštarji samo posedajo po lokalih in porivajo vaše žene... in predvsem zato, da si točno taki lenuharski paraziti, ki lahko tudi po 20 ur na dan buljite v svoj službeni računalnik, polnite žepe z denarjem, ki smo ga zaslužili mi, ki delamo s svojimi rokami, nogami, in predvsem s svojimi možgani!

  • daredevil 13:31 18.april 2015.

    krogci - na gorenjskem mislim da iščejo tri poštarje, probaj pa se boš nacejal itd.

  • primorka 14:28 23.april 2015.

    Se strinjam,razmere nimajo rožnate. Poleti v pripeki,pozimi v snegu in dežju. Tudi če ob sobotah ne delajo jim nisem fovš.Naš je super.

  • Nataša Berlak 08:47 06.maj 2015.

    če ne poznaš razmer od znotraj, raje ne komentiraj takih bedastih komentarjev......................................

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.