Avto
89 ogledov

Bralca razjezila dela na AC in dolgi zastoji

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:19 24.avgust 2015.

    Poleti to delajo namerno, ker drugače se sploh ne bi opazilo, da sploh kaj delajo.

  • Zoran Jovanovic 08:24 24.avgust 2015.

    to je ta usposobljen kader na DARS-u. Večjih krete... ne moreš najti. vedno v top sezoni oni nekaj popravljajo. To kaže na usposobljenost vodilnega kadra, ki se ni šolalo ampak so strici ali pa atiji zrihtal šiht. pred steno postavit pa s kamni cilat

  • psasa 09:31 24.avgust 2015.

    Res je tudi v Nemčiji in Avstriji popravljajo ceste sam če nisi opazil to tam počnejo pretežno ponoči

  • Avatar mike1968
    mike1968 10:05 24.avgust 2015.

    Klasični izgovori......http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/137676/delo-na-cesti

  • DRAGO 13:06 24.avgust 2015.

    VSI TISTI, KI PLJUVATE PO DARSU IN OBNOVI CEST V LETNEM ČASU PRIPOROČAM, DA SE PELJETE OB VIKENDIH MED SALZBURGOM IN MÜNCHNOM, PA BO VIDEL KAKŠNI ZASTOJI SO TAM. OBČUTIL SEM NA LASTNI KOŽI ZADNJI VIKEND! ZA POP...DIT!!!!DRUGO ...prikaži več PA TO, KDAJ NAJ POPRAVLJAJO, ČE NE V POLETNIH MESECIH!? V ZIMI PLUŽIJO IN POSIPAVAJO,...

  • KOJAK 08:41 24.avgust 2015.

    A ni logično da delajo poleti in času dopustov, ko so ceste vseeno manj obremenjene kot pa takrat ko so vsi ljudje že v službah. Pač za nekaj ur ratajo zastoji, ampak ljubčki dragi v vam opevani nemčiji in avstriji ...prikaži več so včasih kolone dolge tudi 130km... pa da ne boste mislili da tam ne popravljajo cest poleti.

  • gregapovhe 12:04 24.avgust 2015.

    Vsakodnevno sem na avtocesti in vsaj 1x tedensko sem jezen na DARS. Košenje trave v jutranjih urah proti Ljubljani, popoldne v kontra smer. Barvanje oznak na cestah, ko je največ prometa. Slabe označbe del na cestah - sem jim ...prikaži več poslal mail, da bi lahko prej opozorili na delo na cesti (sem šel 2 x v isto smer in sem bil drugič bolj pozoren in res ni bilo dobro označeno) in sem dobil odgovor DARS-a, da naj počasneje vozim??? Kako je iz mojega mail prebral, da sem vozil prehitro (pa čeprav nisem) ne vem.

  • mph 08:58 24.avgust 2015.

    Logično morda samo tebi. Ceste so NAJBOLJ obremenjene ravno v času DOPUSTOV, praznikov, .. itn. In pameten kot si bi lahko vedel, da v Avstriji, Nemčiji, ... dela čez DAN lepo STOJIJO (razen izjemno redkih primerov), dela tam potekajo PONOČI. ...prikaži več Sicer še vedno so ovire, vendar je promet vseeno bolj tekoč. In drugo, v tujini jih očitno nič ne moti, da lahko obnavljajo ceste čez celo leto, ne samo poleti, kot se izgovarjajo pri nas.

  • zdrej 11:38 24.avgust 2015.

    dragi mph, s svojo osebno izkušnjo ti lahko povem, da v Avstriji dela mogoče res stojijo čez dan. Stojijo pa tudi avti v koloni. Čas: mesec junij za Salzburgom stal skoraj eno uro na mestu, na delovišču pa "BAALKAANSKII NAAČIIN ...prikaži več RAAADAAAA" - niti lopte

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.