Avto
28174 ogledov

Brez milosti za vožnjo v japonkah

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • porko2 14:07 29.julij 2018.

    Se popolnoma strinjam. To sem preiskusil že na lastni koži. Japonke in podobna obutev za volanom NI VARNA!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 15:37 29.julij 2018.

      Poglej če bi tebe poslušali bi verjetno morali voziti v gojzarjih!! Mislim,da demokracija ne dopušča,da se predpiše oprama za vožnjoz avtom!! Mnogi so dobri vozniki pa ni važno kaj imajo obuto ali oblečeni!! Medtem,ko je ogromno voznikov nesposobnih pa ni ...prikaži več važno od opreme!! Zelo se bojim,da ti spadaš med to drugo vrsto,če trdiš,da se v opankih ne vozi kot je treba!!

  • mph 09:50 29.julij 2018.

    Edino prav. Seveda ni to edini problem in vzrok nesreč .... ampak se akumulira.

  • Skippy 13:19 29.julij 2018.

    Grška policija pa kaj sankcionira? HA HA HA. Saj sploh ničesar ne preverjajo.

  • mihatirs 08:17 29.julij 2018.

    bil v grčiji in je tam še najmanjši problem vožnja v natikačih...glede na to kako vozijo in prehitevajo en drugega preko dvojnih črt, ponoči brez luči...tako da eno je teorija...drugo realnost

  • tomaz 10:32 29.julij 2018.

    Mal preveč kompliciramo, nebi se smel pogovarjati, ker potem nisi zbran, ne poslušati radija, ne gledati v navigacijo (niti na števec), kaj šele da bi uporabljal prostoročno telefoniranje. Saj je huje, kot če bi helikopter vozil. Največ nesreč se zgodi ...prikaži večeč se zgodi zaradi prehitre vožnje, slabih cest, vožnje pod vplivom substanc, pa zaradi objestnosti in nestrpnosti. Kar se pa Grčije tiče, pa raje nebi komentiral, je v prispevku novinar čist mimo brcnil, bolje da bi si izbral drugo državo.

    • kapibara1 12:12 29.julij 2018.

      Tomas NE želim ti nesreče bližnjih, zaradi omenjenih "očitkov"..

    • tomaz 12:36 29.julij 2018.

      kapibara, tudi jaz si ne želim , verjemi...samo najbolj varen voznik je tisti, ki vozi neobremenjeno, brez pretiranega "gruntaja" okoli tega, kaj bo če bo, tisti, ki se sproti prilagaja razmeram, upošteva znake in pravila, da pa pri tem ni ...prikaži večpri tem ni v stalni napetosti ali strahu.

    • Franjo Erman 23:03 29.julij 2018.

      tudi bos po naši zakonodaji ne smeš biti. obutev mora biti taka, da se samodejno ne sname in sprednji del mora biti zaprt

  • joc37 13:14 29.julij 2018.

    keč je v tem, da je vožnja v japonkah, coklih in podobno veliko bolj nevarna. že s kroksi, je hud problem zarad tega. zato, pa takrat ko sem v kroksih, jih raje sezujem in vozim bos, pa tud včas na ...prikaži veča daljše razdalje, je velik lepš vozt, da noga nekak diha. dobr, zdj mam neke kitajske čevle iz blaga, in ni te potrebe, kot včash, k sm vozu v usnjenih supergah.

    • joc37 13:17 29.julij 2018.

      v kroksih je problem, že navadna hoja. zanč sm mal zašvicu, ko sem šel na bankomat, in ko sem hodil po klancu navzdol, je drsel, da ni blo normalno, prsti so kr lezl čez špranje kroksov.

    • joc37 13:20 29.julij 2018.

      a v visokih petah, se da sploh na bremzo stisnt?

  • Avatar Leon
    Leon 11:30 29.julij 2018.

    Slovenska zakonodaja se problematike ustrezne obutve (in obleke) ne dotika posebej, tudi če telefonira med vožnjo !

  • Lovebites 09:12 29.julij 2018.

    Ja,eno je,ce si v ciganiji,kjer ne spostujejo zakonov,drugo pa,ce si v civiliziranem svetu.Je razlika,mentaliteta in kultura ljudi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.