Slovenija
41 ogledov

Brez reform bomo potonili

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravaresnica123 08:09 01.oktober 2012.

    Pa kaj potem. Saj bo 21.12. tako ali tako konec sveta!

  • linka 20:46 01.oktober 2012.

    vse lepo in prav ...vedno pa me še zanima ZAKAJ ŽE LANI NISMO POTPRLI REFORM ???

  • Presvetli 13:11 01.oktober 2012.

    Koka ti imaš pravi nick po slovensko se pravi si KURA,na tem nivoju je tudi tvoj IQ.sad češ,da čuješ odlično.Ne smemo prevzet nobenih varčevalnih ukrepov saj jih nismo mi nardili ampak politiki,naj pride 3 članska komisija iz Bruslja in naj ...prikaži več naredijo revizijo kakor jo sedaj delajo v Grčiji in izvor premoženja.Draga moja KURA zaradi tega dela JJ velike varčevalne ukrepe,ker se boji zase in sebi podobne,da se bo odkrilo,kam je poniknil ves denar,zraven pa še ponarejene listine za pridobivanje EU denarja katerega bomo slej kot prej morali vrniti.JEL SAD ČUJEŠ DOBRO KOKOŠ JEDNA

  • mirko 15:37 01.oktober 2012.

    "Predsednik vlade je napovedal, da bomo dolarske obveznice v ZDA poskusili prodati po oktobrskem obisku ministra za finance Janeza Šušteršiča v ZDA. Zadnji poskusi, da bi po razumni obrestni meri prodali evrske obveznice in se tako zadolžili v tujini, so ...prikaži več bili neuspešni. Če prodaja ne bi uspela tudi tokrat, pa bi lahko državi po nekaterih ocenah celo zmanjkalo denarja"................................................................................Potem bomo primorani zaprosit evropsko centralno banko, mednarodno banko za finančno pomoč pod njihovimi pogoji. Tedaj se bomo končno del drhali v javni upravi znebili in njihove plače se bodo znižale.

  • Avatar Zala
    Zala 14:13 01.oktober 2012.

    Brez zamere, kje ste komentatorji zaposleni, da lahko celo dopoldne prebirate in komentirate novice po spletu? Ali pa se motim in ste že vsi upokojenci.

  • drzavljan 11:21 01.oktober 2012.

    Eden največjih nategov slovenceljnov je 60.000 preveč zaposlenih javnih uslužbencev ( po osamosvojitvi jih je bilo 60.000 pa je bilo zdravstvo podobno dobro, učencev v šolah nič manj ). Torej je razlika 100.000 ! Če jih recimo zaradi samostojnosti potrebujemo ...prikaži več npr. 40.000 več kot prej je to še vedno samo 100.000 javnih uslužbencev in ne 160.000 kolikor jih imamo sedaj. to je eden največjih nategov tumpastega naroda. Namnožili so se, ker so levi in desni zaposlovali svoje sorodstvo, prijatelje in volilno bazo.V največjem interesu ljudi bi moralo biti zmanjšanje javne uprave za 60.000 ljudi, ki ne delajo nič koristnega. To bi pomenilo povprečno 200 evrov višjo plačo vsakega zaposlenega v gospodarstvu.Seveda lahko neuko ljudstvo spet pade na finto levice in sindikatov, da se tega ne sme storiti. Ljudje pač živijo v različnih državah različno. Če je narod, kot slovenski, izjemno neuk in butast ga pač okrog prinašajo in živi tako kot živi.

  • Koka 12:23 01.oktober 2012.

    Zaradi takšnih nestrpnežev kot si ti in tebi podobni smo tam kjer smo !!! No, pa da slišim tvoj predlog, kako iz krize ( brez reform, brez odpuščanja ... ) ? Ne čujem dobro ;))

  • Presvetli 14:35 01.oktober 2012.

    Glej KURA verjetno si v SDS-u saj samo ti tako zavzeto branijo svoje.Verjemi,da je moje razmišljanje kar precej dobro in da bo, slej kot prej to tudi pri nas prišlo do tega,da bo potrebno poizvedet od kod premoženje nekaterim!!???Z mojim ...prikaži več razmišljanjem se ne ukvarjaj preveč saj te bo bolela glava,raje razmisli o sebi in napadanju drugače mislečih od tebe,kar te seveda izdaja,da si iz vrst SDS.Da te ne bo preveč bolela glava od razmišljanja in mišljenja,da sem komunist ti povem že naprej,da sem proti vsem kateri so bili od osamosvojitve v PARLAMENTU saj niso naredili drugega kot samo škodo.Pa lep pozdrav,upam vsaj,da se za tem nickom skriva Eva Irgl,ker ona mi je edina simpatična iz SDS stranke.

  • dragec 10:05 01.oktober 2012.

    naj potonejo vsi tisti, ki so nas vodili zadnjih 20 let.

  • zic 08:30 01.oktober 2012.

    nehite srat, pa se raje mediji orientirajte v nekaj pozitivnega oz. da nekaj pripomorete k izboljšanju...ker medij je en jajc senzacionalističn in nič drugega!?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:41 01.oktober 2012.

    Če se zmanjša potrošnja, potem je še manj denarja, manjše plače in še več podjetij propade.Kaj tem kvazi ekonomistom ni jasno?

  • iravadi 09:06 01.oktober 2012.

    Pa saj je že skrajni čas, da potonemo, potem bomo končno lahko splavali...

  • izRODEk 09:15 01.oktober 2012.

    Prav smešno je že, da si ljudje ne pridejo gor, da Janša dela za interese Nemčije in Vatikana, ne pa za slovence...NE janšizmu!

  • dren 12:17 01.oktober 2012.

    kdo pravi, da nismo nič naredili: pred dvema letoma se je Pahor hvalil, da smo edina in prva država, ki ima izstopno strategijo...!!

  • dd 10:46 01.oktober 2012.

    Dokler bomo reveži in delavci preživljali in podpirali tajkune in podkupljive politike se nam zelo slabo piše.

  • Koka 12:31 01.oktober 2012.

    Dokler bo volilno telo glasovalo za Jankovića, Tureka, ... Janšo , se nam piše zzzeeellllooooo slabo !!! Na mladih svet stoji, zdaj je čas za preboj mlade generacije, da se zbudi iz sna, kajti gre za njihovo in njihovih otrok ...prikaži več blagostanje in mir !!! Ne dovolite, da vas stara generacija zadolži do vratu !!!

  • Koka 13:31 01.oktober 2012.

    Presvetli, ta tvoj nick mi je poznan iz ex yu nanizanke Dudek, temu liku podobno je tudi tvoje razmišljanje ! Kar se tiče tvojega IQ - ja, si mi že odgovoril , mi je vse jasno . Sam pozivaš tričlansko ...prikaži večo komisijo iz Bruslja, ta želja se ti bo verjetno uresničila, ampak v tem primeru te bodo doleteli še strožji varčevalni ukrepi in še manj pravic, kot bi te sicer ! Tako dragi moj Presvetli , ne piše se ti lepo, pa kakor kol obrneš ;)) Z Janšo pa se ne obremenjuj preveč, škodi tvojemu zdravju !

  • sprehajalec 13:40 01.oktober 2012.

    Največji nateg je bila parola "Slovensko gospodarstvo v slovenskih rokah".Sedaj pa imamo tajkune. Ni hujšega, kot slovenski lastnik.

  • Koka 15:06 01.oktober 2012.

    Glej Presvstli, nisem član SDS-a, nisem Eva, in če bi bral moj komentar ob 12.31bi ti to bilo jasno ! Pa lep dan ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.