Slovenija
61 ogledov

Brglez zavrnil zahteve, zahtevajo njegov odstop

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 19:58 02.maj 2016.

    Bravo Milan,verjetno si zavohal smrad iz SSDSS a

  • Avatar Leon
    Leon 20:00 02.maj 2016.

    To pa je predsedniška prevzetnost !

  • Avatar čavez
    čavez 20:19 02.maj 2016.

    Vsi tam notri so za pred strelski vod, sami pridaniči.

  • dragec 21:15 02.maj 2016.

    Krle, ti si sigurno SSDSS ovski kretenski izrodek

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:44 02.maj 2016.

    Tole smrdi iz obeh strani. Ljudje božji pa sej ne igrate šah.

  • primoz.g 23:08 02.maj 2016.

    Vsi ki se pišejo BRGLEZ sp proti državni element. im to v vseh funkcijah.

  • Five 23:29 02.maj 2016.

    Kaj je spet to za en cirkus??!!

  • Ferluci 07:19 03.maj 2016.

    Res je hudič, če se postaviš nad voljo ljudstva. Nekaterim demokracija res smrdi. Kako že gre tisto? "Slovenec sem, ne jamram, iščem rešitve - pease, ljubav, bok". In bodi tiho, jaz sem Slovenec in veliki bog! Oziroma Brglez.

  • Milan Novak 07:29 03.maj 2016.

    Največji smrad prihaja od obeh Milanov in od tebe !!!

  • Plavi-mil 07:32 03.maj 2016.

    Saj ni prvič, da so kršili zakone in ustavo, tale nesposobna vlada nas vodi v DIKTATURO, cenzurira že dolgo režimske medije,izmišljuje si sovražni govor za vse kar ji ni po godu, zdaj bi pa rada še ljudstvo utišala, Brglezu se ...prikaži veče pa tako vidi, da je levi fašist.

  • Zmago 12:48 03.maj 2016.

    Demokracija je samo slepilo, da se levi in desni kregajo za.............OSLOVO SENCO, eni pa veselo kradejo, ker točno vedo, da jim nihče ne more stopiti na kradljivo taco. Država pa tone v pufih, ki jih dajejo "dobri stričeki Samueli"

  • ak 16:12 03.maj 2016.

    V razmislek vsem: Tega manevra z zbiranjem podpisov se lahko loti vsak, ki uspe zbrati 4000 ljudi na kupu, se pravi skoraj vsak reprezentativen sindikat. Če je treba razpisati referendum vsakič, ko nekomu kaj ne bo v redu, je očitno ...prikaži več nekaj narobe s sistemom, ki to dopušča. Podpiram Brgleza. Škoda, da se je moral poslužiti te poteze, še bolj pa škoda, da nekdo zlorablja ta izredno pomemben institut neposrednega odločanja. Skratka, čestitke za to potezo, za katero je bilo potrebnega veliko poguma, a sedaj je na vas (na vsakokratni) politiki, da je v prihodnosti ne zlorabite, ker ima tudi ljudstvo druge vzvode.

  • Zmago 08:33 04.maj 2016.

    Ma lepo te prosim, in kakšni so ti "drugi vzvodi" ??......................Metanje granitnih kock pa bakel v policaje,....... ?? na račun katerih je ta tić od Brgleza prišel tja, kjer je zdaj !!!Lahko bi pa zbirali referendumske pobude pa 1x ...prikaži več letno ali na 2 leti povprašali državljane o tem in onem !!! Na A4 gre kar nekaj vprašanj, ne samo eno !!

  • izRODEk 20:54 02.maj 2016.

    Še to: politično gledano je jasno, da SD+SMC mafijce sovražijo na desnici, saj bi bili v nasprotnem oni na oblasti.Posledično gre za vse te svinjarije trenutnih oblastnikov upravičeno kriviti docela razpadlo politično levico. Oni so tisti, ki bi morali ...prikaži veči stopiti na stran delavca in se boriti za njihove pravice. ZL je pa lepo tiho in čaka na svojo priložnost, vmes pa 3 jurje plače neto mesečno plus dodatki. Ja super. Mi pa naj čakamo, da se te barabe omastijo in naveličajo?#UPOR2016

  • izRODEk 21:58 02.maj 2016.

    te boli, ker si je težko priznati, da je trenutno ni leve politične opcije, ki bi se konkretno zavzela za delavca? Jaz sem se s tem že sprijaznil, nekateri pač rabite malo več časa.Rešitev je delavstvo in združevanje mimo ...prikaži več parlamentarnih političnih strank!

  • Zmago 10:19 03.maj 2016.

    V razmislek:https://www.youtube.com/watch?v=MkxvvNAVwswIn za zaprisežene levake, ki date kaj na "ljudstvo":https://www.youtube.com/watch?v=dXhhz-IENPM

  • izRODEk 20:50 02.maj 2016.

    Že tako je svinjarija, kar se gre ta SD+SMC buržoazija. Ampak tu je finta v tem, da Brglez in njegov mafijski kartel dobro ve, da ni zakonske osnove, da ne bi razpisal referenduma na podlagi zbranih podpisov. Pomeni, da načrtno ...prikaži več in zavestno krši ustavno pravico državljanov računajoč, da se bodo oni sedaj podali v sodne mline. Ti bodo to zadevo mleli leta in leta preden bo o tem odločano na koncu na ESČPju. In tudi, če bo slednji dal prav delavcem migrantom, bo takrat to že zdavnaj nepomembno.Povedano krajše: Brglez, Cerar in ostali mafijaši namerno kršijo zakon. In se jim jebe. Ker so nastavljeni iz Bruslja in Washingtona in so prepričani, da se jim ne more zgoditi ničesar.Če to ni dober uvod v en lep krvavi upor.... :)

  • mph 00:16 03.maj 2016.

    Če se kdo, razen sindikatov, ampak, če gledamo kot stranka, je prav gotovo to ZL. Ki pa je totalka mimo pri imigracijah, kjer jim nič ni jasno in jasno nimajo nobene moje podpore. Zato iščem neko levo, res levo, stranko, ...prikaži več ki pa vidi realno organiziran vdor hord brezdelnežev specifične religije (z zelo redkimi izjemami, izjeme pa so tudi zame še vedno res PRAVI begunci in otroci).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.