Slovenija /slovenija/crna-kronika
17516 ogledov

Britanci na nogah, ogoljufalo jih je pet Slovencev

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:38 27.marec 2024.

    Bravo naši...Tovrsten "kriminal" proti organizacijam, ki služijo na račun ljudi se mi ne zdi tako sporen kot ostale vrste...

    • Jernej65 10:35 27.marec 2024.

      Ko bo tebe eden tako oguljufal, a se boš tudi drl, bravo naši. Čisto si zgubil kompas.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:35 27.marec 2024.

    Samo to bom napisal, če bi bili tile, ki so jih preiskovalci potisnili v sodne mline tako brihtni, da bi pogruntali in izpeljali takšno finančno goljufijo, potem definitivno ne bi bili klošarji. Torej so polovili lovke, prava glava operacije pa ...prikaži več je poniknila in jo očitno nihče niti ne išče!?

  • tomi67 15:06 27.marec 2024.

    Sem mislil, da je to kakšna nova BBC-jeva humoristična oddaja. Nekako tako mi delujejo tile "kriminalci", kot bi jih našli v pub-u na vogalu. Taki, ki bi za tri runde pira sodelovali v resničnostnem šovu.

  • Idioti 22:02 27.marec 2024.

    Verjetno se vam sanja , da vas bo zdaj zahaklala še SLO YU mafija. Če želite zaščito , kupite vsak en dron za 8000€ in ga prinesite do ograje , saj veste kje ! Z mafijci bomo pa mi poračunal .

  • andrija 16:06 27.marec 2024.

    bravo,pa ste spravili spet nekaj kurjih tatov v zapor,jih samo pogledaš pa vidiš da nimajo pojma o čem se gre,samo par evrčkov so hoteli dodati k golobovi zagotovljeni penziji.

  • luccifer 17:07 27.marec 2024.

    Že po faci se jim vidi, da so pernati hostarji, znajo samo krasti, delat pač ne, takšni so pernati levičarji, vsi isti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.