Svet
49 ogledov

Britanska policija identificirala napadalca v Londonu

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 07:36 24.marec 2017.

    Ah, spet nek Anglež ....

  • mph 07:38 24.marec 2017.

    Janičar bi bil, če bi bil rojen nativnim Britancem, kar pa sem razumel pa ni to primer.

  • Plavi-mil 07:09 24.marec 2017.

    Multikulti se obrestuje, še malo pa se bo tudi pri nas, se že pritožujejo in protestirajo, Azilni dom na Viču,včeraj ni me hotel taksist peljati, ker sem črn, ta je najbolj bosa laž migranta in novinarja, kot, da te taksist ...prikaži večst vpraša ali si rumen, bel ali črn, sicer so onemogočili komentiranje pod to novinarsko raco, žalostno, da se režimski mediji bolj brigajo za migrante, kot za domačega reveža.

  • privat 12:48 26.marec 2017.

    nekdo si je mislil ,da ima lahko kolonije in da lahko ropa nemočne! Še vedno obstajajo kolonije v katerem so uradni jeziki angleščina ali francoščina..

  • izRODEk 20:07 23.marec 2017.

    Še premalo so jih dobili po pizdi glede na to, koliko zla so angleži storili v preteklih 20 letih po bližnjem vzhodu.Upam, da kmalu še kaj poči, potem pa naj narod obračuna s temi kriminalci na oblasti v UK.

  • allstarr111 21:31 23.marec 2017.

    Hm čudno na vsah TV (slo) pa so rekli da je bil AZIJEC :)

  • MajaB 23:37 23.marec 2017.

    Multikulturna obogatitev! Vsaki dan v Eu dovažajo muslimansko drhal, ki je po miselnosti in napredku še vedno v srednjem veku, zato je nemogoče pričakovati, da bo mir,dokler bojo tu muslimani. Prihod muslimanov v Evropo prinaša terorizem, ter kulturno in socialno ...prikaži več uničenje kontinenta!

  • sprehajalec 23:47 23.marec 2017.

    Preposto gledanje na svet na nivoju 10 letnega otroka.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:12 24.marec 2017.

    Najhujši so janičarji,in tale 52.letni obrezanc ni izjema,žal.Jih mamo tut pri nas kar nekaj podobnih janičarjev?

  • mph 07:40 24.marec 2017.

    Se povsem strinjam. Pa, da ne bo pomote, nobena barva me ne moti, aziatke so mi lepše od večine belk, Whitney, Lopezova, ... si mi enkratne. Problem pa je v zločinski relilgiji, ki je skoraj edina konkurenca nacizmu, črka po črki.

  • mph 07:42 24.marec 2017.

    Jaz bi si želel, da bi vsi kriminalci dobili po tistem po čemer zaslužijo, ne glede na raso ali veroizpoved .... ni pa nobenega opravičila za terorizem, ki je praviloma vedno usmerjen na civiliste, ki so lahke tarče.

  • privat 12:52 26.marec 2017.

    maja..a si ti mogoče trofazna kura? verjetno je ves svet ena umazana srbija?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.