Zdravje
19470 ogledov

Britanski sev mutiral. Kaj to pomeni ...

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:31 02.februar 2021.

    Britanski sev mutiral. Ja itak saj so vedeževalci na inštitutu Jožef Stefan že povedali da se imenuje slovenski sev. Itak je JJ napovedal da bomo prvi na svetu.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:45 02.februar 2021.

    To pomeni da virus hitreje mutira kot lahko prilagajajo cepivo... Ne bom razpredal, kaj to v praksi pomeni..

    • Avatar Leon
      Leon 10:12 03.februar 2021.

      V praksi pomeni ,da bodo farmacevti zaslužili dodatne milijarde na račun sevov .

  • Avatar jate
    jate 17:17 02.februar 2021.

    ...to pomeni ,da je mutav

  • jakec1575 21:48 02.februar 2021.

    Meni je strasno zanimivo kako virus ve, da mi delamo cepivo, ce je le skupek proteinov in ni zivo bitje.

  • Avatar jate
    jate 22:02 02.februar 2021.

    ja vsaka država ima svoj avtohtoni sev in mutira za vsako regijo posebej

  • jozicamurn 20:15 02.februar 2021.

    To pomeni, da hočejo prodati še dozo za britanski sev, potem pa kolikor je držav na svetu toliko bo sevov, trilijonska trilogija.

  • rd2dmk2 09:57 03.februar 2021.

    no jest imam en predlog, naj europska unija , torej njeni šefi in komisarji odločijo takole, plačali smo vam za razvoj, torej je cepivo naše, sedaj pa dajte navodila za izdelavo nam. in potem lahko vsaka fabrika v europi začne ...prikaži več delat cepivo, v sloveniji krka in lek. pa me res zanima, kolk časa bo še virus haral ?

  • Avatar Leon
    Leon 10:11 03.februar 2021.

    Britanski sev ima mutacijo z imenom E484K ! Naš bo verjetno z imenom AK 47 .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.