Svet
8 ogledov

"Bruselj izgublja potrpljenje s Slovenijo"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar roksa
    roksa 16:01 01.september 2012.

    Ka te hrčeki spet mislijo da se zemlja suče okoli hrvaške!?!Kaki primitivci!!!

  • McBobo 16:10 01.september 2012.

    Saj bi še kaj verjel, če ne bi to hrvatarji pisali. Tako pa je to ena sama propaganda za dvig njihove narodne samozavesti. Prava slika pa kaže, katera država EU si sploh želi hrvate v EU? Še ena država ala ...prikaži več Romunija in Bolgarija več v EU. Kdo si sploh tega želi? Navadni državljani EU sigurno ne, razen nekaj državnikov-prodanih duš v Bruslju, katerim so bile "vikendice" podarjene ob morju v zameno za dobro besedo.

  • Volier 16:16 01.september 2012.

    kaj a hrvati mislijo da so kej posebnega???? al zakaj bi se druge države tolk razburjale da taka napol bankrotirana država ne pride v Eu!!

  • KLOBO 16:48 01.september 2012.

    Hrčki! Sploh se ne zavedate zakaj vas Evropa sploh potrebuje! Če bi bili pametni, bi pristop takoj zamrznili za naslednjih 10 let, do takrat bo pa Evropa itak razpadla!!

  • zic 18:07 01.september 2012.

    upam, da se sosedje zavedajo, da Nemčijo zanima samo obala....če bi bili pametni se sploh ne bi pogajali z europo...ali ne vidijo v kakšnem sranju živimo mi!?

  • izRODEk 18:19 01.september 2012.

    Slovenija pa izgublja potrpljenje z režimom fašističnega samodržca Ivana Janše - Janeza.Zločinca je potrebno končno enkrat za vselej spraviti za vedno za zapahe!Smrt fašizmu - svoboda narodu!Ustavimo janšizem - zaženimo Slovenijo!NE janšizmu!

  • mirko 20:19 01.september 2012.

    Izrodek, zelo se mi smiliš, ker tako trpiš. Verjemi mi, da včasih v nekaterih primerih pa psihologi res lahko komu pomagajo. Pojdi, mogoče boš pa le imel srečo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.