Svet
2727 ogledov

Brutalna zgodovina novega Putinovega ljubljenčka

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gartner54 11:01 16.oktober 2022.

    Res ste že obsedeni s Putinom, čeprav so težave v EU neobvladljive in se gospodarstvo sesuva, kar pomeni propad EU.. Ne vem zakaj je vojna v Ukrajini bolj pomembna od vojn, kjer so okupatorji ZDA? Zakaj se ne govori o ...prikaži več Iraku, Siriji, Libiji, Sudanu, Jemnu.. kjer ZDA in njihovi vazali izvajajo bombno demokracijo in kradejo naravne surovine?

    • Jernej65 12:53 16.oktober 2022.

      V EU se gospodarstvo ne sesuva. Res bi rad Putin sesul EU, vendar mu to ne uspeva preveč, je pa na dobri poti, da sesuje Rusijo, tu mu gre bolje od rok.

    • Ender3 15:30 16.oktober 2022.

      Jenrej65 ti si informacijsko blokiran ob tem pa še, mentalno sesut.

    • janči 17:40 16.oktober 2022.

      Uf, pa še kako se sesuva. Nemčija je že na kolenih, pa je bila vedno vodilna industrijska sila. V bistvu evropska unija dela množični samomor.

    • Jernej65 17:49 16.oktober 2022.

      Zaenkrat mi še gre super, Nemčija še zdaleč ni na kolenih. Z Nemčije noben ne beži, Rusijo je zapustilo že 700000 ljudi in še kar bežijo.

    • janči 18:35 16.oktober 2022.

      Eh Jernej, v Nemčiji zaenkrat ni vojaške operacije, zato od tam nihče ne beži. A misliš, da ljudje bežijo iz države, če se jim gospodarstvo sesuva. Saj nimajo kam, ker je cela EU v riti.

    • Jernej65 18:39 16.oktober 2022.

      EU je v riti samo za vas Rusofilčke, za večino ostalih je čisto v redu. Tudi v Rusiji ni nobene vojaške operacije je samo obsedno stanje zaradi poblaznelega Putina.

  • Petra_56 11:20 16.oktober 2022.

    Že 6 mesecev novice o nacističnih Ukrajincih in počasi boste že morali poročati še o čem drugem. Niti ene novice, da so ZDA poslale vojsko na Haiti, kjer želijo odstraniti predsednika in ga zamenjati s svojo marioneto.. Ampak to seveda ...prikaži več ni novica, ker gre za ameriško agresijo nad suverenim narodom.

    • Burja 12:12 16.oktober 2022.

      Najbolje, da se prijaviš za urednico žurnala, zagotovo bomo brali izjemno zanimive članke..Običajno pa je tako, da narod odreagira na novice od "nekje tam" v stilu - kaj nas to briga... Ampak zanimv je ta nov poveljenik z vzdevkom mesar, ...prikaži več nekako prispodiba vsemu stanju nasploh.

    • Jernej65 13:45 16.oktober 2022.

      Petra_56, ne kvasi neumnosti glede Haitija. Za pomoč ZN je zaprosila tamkajšnja vlada, zaradi tolp, ki v državi povzročajo kaos. ZN so tja poslale oborožene sile za vzpostavljenje reda na zaprosilo tamkajšnje vlade. In ZN niso ZDA. Tu ne gre ...prikaži več za noben napad na suvereno državo, kot je to v primeru Rusije, kar ti zagovarjaš. Ja tako izgledajo novice Petra_56 press, ki jim rusofili tako zvesto sledijo in množično všečkajo.

    • Ender3 15:33 16.oktober 2022.

      Ne razumem, ste roli res takšne budale ali jih samo, protiplačilu igrate.

    • Jernej65 17:53 16.oktober 2022.

      In ti rol, povej mi kaj od tega kar sem napisal ne drži.

    • Burja 18:19 16.oktober 2022.

      Jernej! A tebi nič ne plačujejo? Jaz takoj prešaltam na rusofilsko stran🤣, če mi prenehajo plačevat.

    • Kmodri 09:47 18.oktober 2022.

      Nacisti so v tvoji glavi!

  • Jernej65 10:39 16.oktober 2022.

    Okrog Putkoja, novodobnega Hitlerja, se že zbirajo razni sodobni Goebbelsi, Himmlerji..., še bo krvavo.

    • Ender3 15:41 16.oktober 2022.

      Jernej65 ti si tudi novodobni glasnik Ivekovega enoumja. In ta isti se je nekoč sestajal s Putinom in v svojem imenu prodajal SIJ...Veliki vodja se je, sestajal z novodobnim hitlerjem. Nezaslišano ! Grims naj takoj ustanovi preizkovalno komisijo ali pa, ...prikaži več zahteva železarsko industrijo nazaj..

    • Jernej65 17:52 16.oktober 2022.

      In kaj si toliko obseden z nekim Ivekom, a te je kdaj nategnil ali kaj.

    • luccifer 22:18 16.oktober 2022.

      Jernej, zgleda da tebe se zdaj nateguje sam si ubogi na mozganih in si gor ne prides.

    • Jernej65 22:24 16.oktober 2022.

      luccifer, sem eden tistih, ki Iveku na volitvah ni dal svojega glasu in tudi vašemu rusofilčku Kordižu ne, tako da nobenemu od teh dveh skrajnežev ne ližem riti. Sem zgolj normalen in povprečen, neizstopajoč slovenec, ki jih je okrog 70%, ...prikaži več glede na volitve in se nam tudi ni potrebno stiskati v kleteh in širiti nebuloze, kot to počnete rusofilčki. Sirija, Nikaragva, Belorusija, Sev. Koreja so vaši idoli, moji ne bodo nikoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.