Šport
69 ogledov

Cas zavrnil pritožbo Mazejeve

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 14:20 05.januar 2017.

    Citiram: "Tako Brosadola Pontotti kot Terpin izražata začudenje in zaprepadenost..."CAS trdi, da ji ne bo povzročena nobena škoda, kar je tudi res. Ima Tina že kakšen nastop letos? Koliko točk ima? Če zaradi startne pozicije NE zmaga ali NE ...prikaži več dobi točk, KAKŠNA škoda (v športnem smislu) bo nastala? Zaradi tega ne bo dobila globusa? CAS ima hudo prav: čisto nobene škode ne bo.Katastrofa...eni pa res ne vedo, kdaj odnehat...

  • Janez_53 13:30 05.januar 2017.

    Moje mnenje je, da se Tina in Massi sramotita s tem tožarjenjem. KAKŠEN SMISEL IMA VSE SKUPAJ, ČE PA SE JE TINA ŽELELA NA ZLATI LISICI "LE POSLOVITI OD NAVIJAČEV"??? In ob vsem tem kaže, da NITI NE POMISLITA, da ...prikaži več Tina na vsak način hoče odžreti aktivnim tekmovalkam težko prisluženo startno mesto!

  • Bozidar.Frelih 13:35 05.januar 2017.

    Tinca, kolikor vem si ti prekinila, PREKINILA! tvojo smučarijo. To je bila TVOJA odločitev. Ne zaradi poškodbe. To kar ti počneš, je kot da bi po 3 tednih dopusta jaz klical v službo da mi pišejo bolniško.

  • Avatar roksa
    roksa 13:45 05.januar 2017.

    Deklina, najboljši da rikvercaš po pohorski strmini, pa direkt za Gorizo al ki ži živita z špagetarom....

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:12 05.januar 2017.

    Tina res ne ve, kdaj in kako je treba končati. In to velja prav za vse zadeve.... In zdaj nas baje čaka še biografija? Najbrž bo to učbenik o pohlepu za telebane.... Beda od bede

  • Tomo333 14:30 05.januar 2017.

    Izigravanje predpisov je žal običajna praksa v Sloveniji, na srečo pa ne povsod. Kaj nam tukaj ni jasno?

  • tomaz 14:36 05.januar 2017.

    Na drugem forumu je nekdo napisal in mislim da zadel v črno..Vse lepo in prav ... je zmagovala in nas razveseljevala, vso spoštovanje. Sedaj je pa že preveč! Tina verjemi, da si v teh zadnjih dneh in tednih večini ...prikaži večni Slovencev "presedla" in ta tekma v Mariboru ne bo taka kot, če bi se "normalno" v mejah dobrega okusa poslovila. Ne vem, če je vse to tvoje maslo ali maslo (pre)velikega Masijevga egota in priložnosti po brezplačni reklami g. Terpina ... a žal ob tvojem imenu je grenak priokus..

  • jezero 14:54 05.januar 2017.

    Makaronar serje po Tininem imenu. Nikoli več ne bo, kot je bilo.

  • izRODEk 15:16 05.januar 2017.

    Ves čas sem govoril: Tina je OK. Makaronar ni. On jo je naredil - on jo je uničil.Na Zlati lisici jo bo narod na koncu še izžvižgal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.