Avto
1638 ogledov

Če bi vsi "pijanci" uporabljali trik s prtljažnikom ...

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dzony006 14:36 06.april 2017.

    Kaj pomeni : Pri dvajsetih vozilih, ki pripeljejo mimo vas, opazujte, ali voznik oziroma voznica med vožnjo telefonirata s slušalko ob ušesu. Kakšno SLUŠALKO ima pisec v mislih ? Mogoče mobilni telefon? Potem naj tako tudi napiše. Da pa je ...prikaži več treba TELEFONIRANJE, PISANJE SMS-ov, in ostale stvari z Mobitelom kakorkoli PREKINIT, če ne drugače, pa SANKCIONIRAT z velikimi kaznimi. Pa kaj si nekateri predstavljajo, ko tako vozijo? Naj se ustavijo, naredijo, kar je pač potrebno, in mirno vozijo naprej. Potem pa se jokajo, kako imamo slabe ceste, kar je sicer res, ampak to ni izgovor, ko pride do nesreče, ki je posledica delovanja z Mobitelom. VARNO VOŽNJO VAM ŽELIM.

  • Avatar čavez
    čavez 12:56 06.april 2017.

    Telefonirajo vsi policisti, reševalci da o ostalem folku sploh ne govorim vsak tretji piše ali telefonira, sem takoj za to da v avtomobilih telefon ni dosegljiv tudi za sopotnike.

  • Avatar olor
    olor 14:04 06.april 2017.

    Kar naj prepovejo moji dragi naj me neha med vožnjo je...t, ker s tem nisem pozoren na cesto 100%. :)

  • Avatar Leon
    Leon 16:31 06.april 2017.

    Policija naj gre na ceste in preverja voznike ,namesto posedanja po pisarnah in opravljanja pisarniških opravil . Ministrica naj pripravi strategijo za nadzore prometa ,namesto teh nekaj preventivnih akcij letno .

  • zipo 20:55 06.april 2017.

    ti si totaln idiot! Kje imaš telefon med vožnjo, s kom ga držiš??? Tebe bi mogla dobit policija, pa da ti vzame vozniško!!! Verjetno imaš iphone za 500€, ma težko ti je kupit eno slušalkico za 20€, kreten! Vsakemu, k ...prikaži več telefonira med vožnjo je treba vzet izpit, ne pa samo kazen!!!!

  • k0libri 12:30 06.april 2017.

    Zadnja 2 dni sem dvakrat trobil in blendal nasproti vozečim piscem SMS-ov, ki so že bili na mojem pasu, da so lahko izvolili zapeljati na svoj vozni pas. Seveda reg. tablice nisem videl, ker ni bilo časa. Bi pa obvestil ...prikaži več organe pregona, da malo potipljejo takega človeka, če bi se jim dalo.

  • Avatar Leon
    Leon 16:32 06.april 2017.

    V Sloveniji ni organov pregona ,so samo javni delavci .

  • vzev 17:37 06.april 2017.

    Eno je pisanje sms-ov, branje sms-ov, brskanje po spletu. Nekaj čisto drugega pa pogovor po telefonu, ki se nikakor ne razlikuje pogovoru s sovoznikom. Tako, da ali prepovejo vožnjo sovoznikov, ali pa naj že enkrat nehajo kaznovati pogovor po telefonu.

  • nergač 13:25 06.april 2017.

    kakšna norost! - in zakaj ne za sopotnike?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.