Slovenija
105 ogledov

Če ne ugovarjaš, plačaš

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 17:44 09.marec 2013.

    O to je pa super. Potem jaz lahko rečem da mi je tam en xy neakj dolžan, om bo dobil nalog za rubež, če v osmih dneh ne ugovarja, ga rubijo.

  • KOJAK 17:47 09.marec 2013.

    no no no tole je podobno primeru Vaskrsić...kar naenkrat on ni nič kriv. Že zelo neumna je izjava "Dobival sem dopise s sodišča, ampak ker nisem nič podpisal, sem bil prepričan, da bodo to ugotovili in da izvršbe ne bo, ...prikaži več zato se nisem pritožil, pravi bralec." ... bla bla bla vsak normalen človek, bi že prej to uredil z zavarovalnico če res nimajo njegovega podpisa - en klic zadostuje ali pa bi se vsaj pritožil na izvršbo... vse skupaj smrdi na laž dolžnika.

  • Igor Golob 20:56 09.marec 2013.

    Saj bi povedal za koga gre,pa mi je že enkrat poslal preko odvetnika da me bo tožil zaradi obrekovanja in njegove časti za 10000,ko sem na spletu objavil da ni plačnik in da se izogiba plačilom računov,pa sem povedal samo ...prikaži več resnico,njegova čast in dobro ime je pa itak taka da noče plačati,prevaranti se znajo posluževati vseh fint pa čeprav nezakonitih

  • tadejacop 21:29 16.oktober 2013.

    Z izvršbo se ni nič za hecat. Pri nas v službi redno damo neplačane račune v izvršbo in skoraj vedno so dolžniki presenečeni, da uspemo. Verjetno zaradi podjetja www.izvršba-izterjava.si, ki nam vse to ureja.

  • david64 18:42 09.marec 2013.

    in koliko je potrebno plačati sodne takse pri ugovoru?

  • Igor Golob 19:15 09.marec 2013.

    40 €

  • Igor Golob 19:20 09.marec 2013.

    ko sem govoril z kriminalistom na policiji ,je on podobno dejal,kot ti Stolp

  • marko 20:41 09.marec 2013.

    meni se je enako zgodilo,prevaranti preverjajo firme ki dobro delajo in imajo dobičke,naredijo falš račun in dajo izvržbo,če tajnica založi pošto po 8 dneh je vse končano se nimaš komu pritožit,sodišče je korumpirano .rok za pritožbo ne bi smel bit ...prikaži več brez zaslišanje strnke v postopku.

  • marko 20:43 09.marec 2013.

    tako je in ti dobiš dinarčke samo daj rubeš nekomu ki ima denar na računu

  • Igor Golob 19:09 09.marec 2013.

    Ja tako je na žalost,meni se je zgodilo da je človek,ki je meni dolžan okoli 8000€ za storitev in je noče plačati ,potem on meni naredil izvršbo,brez računa ali karkoli,jaz pa ne bodi nor sem šel na policijo in ga ...prikaži več ovadil za kaznivo dejanje in na podlagi ovadbe sem podal ugovor,sicer me bo stalo 40€,ampak boljše da dam 40€ sodišču kot pa nekemu lopovu 8000€,to se dogaja,ker mi je računovodkinja dejala da je že naletela na podobne primere,ko so jim delali izvršbe na COVL,takrat ko so bili na dopustih za velike vsote in ker v 8 dneh ni nihče ugovarjal,so jih lepo olajšali za 10 tisočakov,pa si nič ne morejo,slovenija pa pravna dežela my ass

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.