Slovenija
174 ogledov

Čedalje več policistov se odloča za psihološko pomoč

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kontrahan 10:19 23.avgust 2016.

    Je žalostno kar se dogaja, ampak druga plat.........Kdo pa meni nudi psihološko pomoč, ko si policaj izmisli, da sem napravil prekršek. Pa plačaj 250€ od 300€ pokojnine. Sem tud jaz mesece v psihičnih težavah kako preživet. To jih ne ...prikaži več zanima, plačaj ali ti pa rubimo. Narobe svet.

  • kontrahan 20:30 23.avgust 2016.

    Ti kar verjemi, ko pa boš enkrat naletel na kakega takega pa ne jokaj. Če si ti lahko privoščiš prekrške, si jih jaz s takim penzionom ne morem, zato vozim po pravilih.

  • HappyBunny 20:03 23.avgust 2016.

    Itak v Sloveniji ni prekrškarjev, vsi vozijo vzorno, slovenci smo najbolj vzorni vozniki pa se morajo policaji zmišljevat prekrške. Kontrahan bolj verjamem policaju, ki ti je kaznoval kot tebi, da si vozil po pravilih....

  • Janez_53 16:26 23.avgust 2016.

    Vsi tisti, ki se odločajo za poklic policista, morajo pri sebi razjasniti, ali so "iz pravega testa". Ne more iti za policista vsak mamin sinček, ki mu je všeč uniforma, kajti potem hodi k mami jokcat vsakič, ko ga kak ...prikaži več hudobni stric malce grdo pogleda! In ta poklic tudi ni za nastopače, ampak za žilave, postavne in dovolj pametne mladeniče, ki morajo vzeti v zakup, da pridejo trenutki, ko se gre za življenje in smrt! In takrat mora pravilno reagirati - tako kot vojak,pilot, voznik cisterne, rudar in marsikateri drugi delavec, ki opravlja nevarna dela.

  • allstarr111 22:01 23.avgust 2016.

    Ma jest zastopim da so tudi policisti prvo ljudje ok ne vsi večina pa, ter da nucajo podporo, samo da pa rabi podporo nekdo ki neposredno in posredno ni bil udeležen dogodtka katerega koli, je pa glupost, če rabi pomoč ...prikaži več v takem primeru, rabi oddat orožje in dokler ga ne pregledajo psihiatri kompletno ter ne podajo ocene tak policist ni to službo, pač naj gre delat kaj drugega ne vem lahko začne polagat parket ali ploščice ipd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.