Slovenija
65 ogledov

Celi avtobusi bodo oviti v oglase

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mokmelk 14:57 13.april 2013.

    Najbolje, da cel avtobus zalimate v reklame in ga nekje parkirate. Jaz že zdaj komaj vidim, na kateri postaji moram dol, ker so vse šipe blindirane.

  • izRODEk 15:45 13.april 2013.

    Jah, saj lahko pa tudi prevoz podražijo. Tako ga vsaj deloma financirajo kapitalisti. Je pa nerodno, ker je v avtobusih temneje, manj se vidi ven...."šuti, to ti je kapitalizam" : )

  • Žurnalček 16:07 13.april 2013.

    200 avtobusov x 20.000 € po moje znese pinklih 4.400.000 € . Kot vemo je polno zaplakatiranih okoli 150 avtobusov , kar znese 3.400.000 € , pa me zanima KDO in ČIGAV SIN služi v tej javno-zasebni svinariji. Za kompleten ...prikaži večeten aranžma okoli prodaje oglasnega prostora , je zadosti 1 / z besedo eden / zaposlen na LPP. VENDAR GA NI , KER KAKO DRUGAČE BI LAHKO LEGALNO KRADLI DENAR JAVNEM PODJETJU !!

  • murko 17:20 13.april 2013.

    To je nekaj tako grdega kot vlaki, ki so "okrašeni" z grefiti. Janković bi prodal za denar vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.