Slovenija
18 ogledov

Cene bencina spet višje

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert 15:55 02.september 2012.

    Spoštovana ga. Lucija dajte enkrat za spremembo primerjat še plače ljudi v omenjenih državah, da ne bo vse skupaj zgledalo idiotsko.

  • Fulmmer 16:02 02.september 2012.

    Dragi novinarji, zakaj ko objavljate kakšne so cene goriva v drugih državah ne napišete zraven kakšne povprečne plače imajo tam????

  • recesija 17:22 02.september 2012.

    Idiot si ti!

  • janiz123 18:34 02.september 2012.

    pa kva jim je banda požeruška

  • 1111 19:48 02.september 2012.

    ...rajši....ti si pa domobranski hlapec...a se bojiš, da se ti nau rit spekla?

  • Zwontschek 16:19 02.september 2012.

    Pozdravljeni! Tudi mene kar razkuri, kadar pišete o podražitvah, nič pa o plačah! Konkretno na Norveškem ima natakar preračunano v evre 3.300 do 3.500 EUR plače! Davki so visoki, vendar pa je to ena najbolj urejenih držav na svetu in ...prikaži več davki končajo tam, kamor so namenjeni! Glede na to, da sem na Norveško vezan tudi poslovno, je to podatek iz prve roke - tole namreč pišem na Norveškem! Pri nas še dolgo ne bo tako, saj naši ljubi politiki preveč grabijo v svoje žepe in zapravljajo - poglejte samo današnji članek o telefonih. Ljudje nimajo za jesti, te hijene pa zatelefonirajo več, kot ljudje dobijo plače in morajo potem še preživeti! Sramota!

  • 1111 16:33 02.september 2012.

    ...da bi zgorela vlada in idioti v njej!

  • allstarr111 17:02 02.september 2012.

    Od desetine letno smo prišli na mnogo višje cifre in to na dnevni ravni :) In samo par 100 let razlike, ni mi jasno kako da narod še ne znori ????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.